Wiadomości z Garwolina

Byłej poseł nie stać na parkowanie na przyszpitalnym parkingu?

Dodano:
garwolin - Byłej poseł nie stać na parkowanie na przyszpitalnym parkingu?

Dziś około 9.30 była poseł Stanisława Prządka postawiła swoje auto na ulicy Lelewela na garwolińskich Działkach i żwawym krokiem udała się do Szpitala Powiatowego. Do pokonania na piechotę miała około 100 -150 metrów. Zdecydowanie bliżej byłoby postawić auto na parkingu przy Szpitalu Powiatowym. Za parkowanie na płatnym parkingu zapłaciłaby około 6 zł, bo jej auto nie stało długo.

Dziś około godziny 9.30 poseł IV, V, VI i VII kadencji Sejmu RP Stanisława Prządka odwiedziła Szpital Powiatowy w Garwolinie. Aby się do niego dostać przemieściła się samochodem osobowym marki Volvo XC60. Pojazd zaparkowała na ulicy Lelewela na Działkach około 100-150 metrów od wejścia do szpitala.

Ciekawe dlaczego była parlamentarzystka postąpiła w ten sposób? Zapomniała pieniędzy? Chciała zaoszczędzić? Nie umiała obsłużyć bramki wjazdowej? Szlabany wjazdowe o tej godzinie działały. Kierowcy wjeżdżali na przyszpitalny parking jeden po drugim. Miejsca do parkowania przy szpitalu było dość.

REKLAMA:


O ile użytkowników samochodów z lat 90-tych, czy początku XX wieku można jakoś zrozumieć, bo chcą może oszczędzić, tak trudno zrozumieć, dlaczego właściciele pojazdów wartych niemal 30, 40, czy nawet ponad 300 tys. parkują na Lelewela i to często w miejscu niedozwolonym.

Samochód byłej posłanki odjechał na pewno przed godziną 12.00, więc za parkowanie zapłaciłaby max 6 zł. Mam nadzieję, że zdrowie byłej posłanki jest w najlepszym porządku, a dziś wykonywała tylko badania kontrolne, lub umawiała się na wizytę lekarską.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że Stanisława Prządka zamierza startować w wyborach samorządowych. Jeżeli wystartuje, to prawdopodobnie zajmie jakieś stanowisko w samorządzie i podreperuje budżet (jeżeli jest w złej kondycji...oby nie).


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

MAX (, #IP 2c4880b6e5) Odpowiedz

KULAWI POWINNI MIEĆ WJAZD ZA FREE . A PAN DYREKTOR TO NAWET BY LEPIEJ WYGLĄDAŁ GDYBY TROCHĘ SIĘ PRZESZEDŁ , TO BY ZOBACZYŁ JKAKĄ GŁUPOTĘ ZROPIŁ . TYLKO KTO TAKIEMU PI.. PODSKOCZY !!! MIESZKAM BLISKO A DO LECZĘIĘ DALEKJO TAM GDZIE PACJENT JEST WAZNY A NIE LEKKARZ PANISKO !!!

czy te sprawy nie powiny ujrzeć światła dziennego? (, #IP cf4dc6e809) Odpowiedz

Najważniejsze 6 zł. Niech Redakcja ukaże lawinę powiązań i układów w zakładach pracy Rozliczenie ze środków pozabudżetowych w szkołach, przyjęcia do pracy po kumotersku i całe rodziny min mleczarnia, awanse przez PIS na stanowiska kierownicze metodami komunistycznymi,zatrudnianie młodocianych na pół etatu i umowy o dzieło, a sprawa leczenia w szpitalu w Garwolinie ma wiele do życzenia itd... zatrudnianie

RODO (, #IP e6e59ebaa1) Odpowiedz

Proponuję Panu redaktorowi zapoznać się z RODO. Ciekawe kto w szpitalu udzielił Panu redaktorowi informacji w jakim cel była tam Pani Prządka, skoro obowiązujące od 25 maja br. ww. rozporządzenie tego zabrania.

bzdury (, #IP df565fe969) Odpowiedz

pleciesz aż w oczy szczypie

A ja proponuję czytać ze zrozumieniem...i nie udawać mądrzejszego niż się jest... (, #IP c2c2c41e35) Odpowiedz

cyt : Mam nadzieję, że zdrowie byłej posłanki jest w najlepszym porządku, a dziś wykonywała tylko badania kontrolne, lub umawiała się na wizytę lekarską....

Czytanie ze zrozumieniem (, #IP e6e59ebaa1) Odpowiedz

...,,a dziś wykonywała tylko badania kontrolne - wątpię, aby Pani Prządka upoważniła redaktora do upublicznienia informacji w jakim celu była w szpitalu. Pytanie kto Panu redaktorowi udzielił takich informacji, że robiła badania kontrolne? Zaś co do czytania ze zrozumieniem to nie mam z tym problemów.

po co to wszystko?? (, #IP 6d3a9518e1) Odpowiedz

Zamiast pisać takie atykuliki, lepiej podziękować Pani Stanisławie za obwodnicę Garwolina!!!

parkowanie (, #IP e5649ee66c) Odpowiedz

nie ma obowiązku będąc pacjentem szpitala parkowć na parkingu jeśli nie ma zakazu na ulicy 2. ruch jeszcze nikomu nie zaszkodził 3.szybciej można załatwić sprawę nie bawiąc się w bramki i bileciki, jaki redaktor taki artykuł zresztą to nie pierwszy raz...pewnie i nie ostatni

serio? (, #IP f6a2455012) Odpowiedz

Serio Panie Adrianie, to jest az tak ważny i ciekawy temat , gdzie Pani Poseł zaparkowała, ze az trzeba artykuł o tym napisac? Moze idąc dalej tym tropem poprosi Pan by wskazała co jadła na sniadanie i co zrobi na obiad-będą kolejne 2 artykuły

(, #IP e66059e6d3) Odpowiedz

Ktoś tu ludzi wyzywa od głupiej chołoty. Radzę popatrzeć w lustro.

Temat zastępczy Szkolnictwo w Garwolinie (, #IP 92837cdbd1) Odpowiedz

Jak by pan redaktor napisał artykuł o pracy emerytowanych nauczycieli w Naszych placówkach oświatowych zajmowanych przez Nich etatach, blokowaniu startu młodym z energią szukającym pracy. Tu proszę zabłysnąć i ruszyć lawinę powiązań i układzików. Jak zobaczę taki artykuł. to odszczekam publicznie to co sobie pomyślałem o panu redaktorze. Powodzenia. Proszę o wpisy zainteresowanych. Może na dobry początek Zespół Szkól nr 1 potem 2,5 i szkoły Ponadgimnazjalne. Stać Pana na wyzwanie i merytoryczną prace na rzecz społeczeństwa panie redaktorze.

ex-wyborca (, #IP fcf52f2c80) Odpowiedz

życzę Pani ex-poseł aby skuteczność w ściganiu hejtera - analfabety z #IP 0de9e4bb21 była 100% a efekty sądowe szybkie.

może sobie (, #IP df565fe969) Odpowiedz

jak i ty

Gosc (, #IP 4a52133829) Odpowiedz

Chciałbym zobaczyć ex-wyborco czy tak się będziesz madrzyl po śmierci gdy staniesz przed najwyższą władza czy zwyczajnie podkulisz ogon.

ex-wyborca (, #IP fcf52f2c80) Odpowiedz

życząc mi tego czego mi życzysz zważ, że nie wiadomo, czy ty nie staniesz pierwszy.

Gosc (, #IP 6f76c529bf) Odpowiedz

Źle zrozumiałeś chciałbym cię tam zobaczyć bo śmierci ci nierzycze ale wszyscy się jej doczekamy ja się śmierci nie boję bo nic złego niezrobilem na tym świecie. Ale nie popieram żadnych partii, żadnych układów i nikomu w dupe niewlarze.

Gosc (, #IP e9388e3ece) Odpowiedz

Żaden hejter tylko normalny obywatel ktury tak jak tysiące innych widzi co się dzieje w tym kraju a czasy kiedy nie morzna było się swobodnie wypowiedzieć bo była cenzura dawno minęły jeśli tobie to niepasuje to zmień kraj są jeszcze takie jak Rosja i Chiny gdzie obywatel niema głosu wyjedź tam i spróbuj szczęścia.

do #IP e9388e3ece (, #IP fcf52f2c80) Odpowiedz

swoboda wypowiedzi nie oznacza bezkarnego obrażania i inwektyw. Poza tym kraj już dawno zmieniłem (między innymi przez takich właśnie jak ty) i z pewnością nie jest to Rosja lub Chiny. Zmiana IP na niewiele się zda.

Gosc (, #IP 692dd7afb7) Odpowiedz

Więc za kogo się uważasz za patryjote ktury uciekł z kraju i popiera komunistów lub inne patologiczne partie i czeka na powrót gdy inni zaprowadza w tym kraju ład i porządek dobry przykład tylko naśladować niech się inni tu męczą ja sobie wyjadę na saksy.

fakty (, #IP ac5cca3a51) Odpowiedz

po prostu nie miała drobnych na zapłacenie w automacie a artykuł nikogo nie szykanuje . Postawione jest zapytanie czemu tak robi . Poseł wożniak też parkuje po mieście jak chce np pod biurem albo do pralni jak idzie. Niestety lokalny pis to nieporozumienie ale jak korytko się skończy to odejdą do innej partii przy korytku .

internauta (, #IP ef7ac8135b) Odpowiedz

Proszę mi wyjaśnić po co parkujecie pod szpitalem skoro wszyscy w garwolinie twierdzą, że nikt w tym szpitalu się nie leczy.

płatny parking (, #IP 6ea7dd99c3) Odpowiedz

Podoba mi się jak wszyscy narzekają na płatny parking, a czy byliście gdzieś po za Grajdołem ??? Warszawa , Lublin , Radom -tam wszędzie się płaci i jakoś nikt tego nie kwestionuje, u nas to najlepiej jak by było wszystko za darmo , zero mandatów. zero policji , możliwość chlania piwska nad Wilgą i w centrum , darmowe socjalne mieszkania , wyścigi na terenach inwestycyjnych , możliwość stawania na zakazach ….. Tylko ci co tak o to walczą pierwsi by zadzwonili po policje jak by pod ich domem czy mieszkaniem ktoś zaparkował na zakazie , pił piwo czy szybko jeździł , to niestety całe nasze społeczeństwo, nic od siebie tylko krytyka i krytyka , niech każdy spojrzy we własne sumienie ,czy nigdy nie zrobił nic złego , czy nie zaparkował na zakazie , czy nie wyrzucił papierka na ulicę ???? A potem niech krytykuje i sympatia z daną partią nie ma tu nic wspólnego.

(, #IP 1a0fdec948) Odpowiedz

Sulbiny to nie Warszawa czy Lublin. Miejsc do parkowania nie brakowało.

nie tobie (, #IP ac5cca3a51) Odpowiedz

nie tobie decydować i udzielać się

(, #IP 0de9e4bb21) Odpowiedz

Jeśli wystartuje to tylko po to żeby reperowac własny budżet przejrzyjcie na oczy głupia choloto.

(, #IP 0de9e4bb21) Odpowiedz

Co tu wogule komentować żenada wstyd i huj wie co jeszcze poseł powinien dawać dobry przykład i korzystać z parkingu co niestac jej po tylu latach na darmowej sutej misce a nie z każdej strony pokazywać jak się omija i łamie prawo kture sami ustanawiali to zwykły przykład jakich patologicznych ludzi i oszustów wybieramy do Sejmu i senatu zero wstydu zero honoru tylko brać kasę i brylowac na darmowych imprezach huj i gnuj.

(, #IP e6e59ebaa1) Odpowiedz

Proponuję komentarze pisać ze słownikiem ortograficznym.

ojoj (, #IP df565fe969) Odpowiedz

a tobie zamknąc pysk proponuje

(, #IP 0de9e4bb21) Odpowiedz

Łatwo się stanowi prawo dla innych i łatwo brać państwowa kasę to zwykły przykład patologii urzedniczej nie będę płacić skoro wszystko miałam za darmo szlabany i ograniczenia są dla zwykłych obywateli a sama będę łamać prawo bo mnie nie obowiązuje to inna liga debili bez muzgu kturzy żądza tym krajem i swoimi poczynaniami utrudniają życie wszystkim.

Arek (, #IP ef3d672dc6) Odpowiedz

Dziennikarskie dno!!!!

Szybka lekcja nauki dla autora tekstu (, #IP 3c66dc081a) Odpowiedz

Od kiedy za poprawne parkowanie szykanuje się osoby w internecie? Naprawdę żałosne jest to dzisiejsze „dziennikarstwo”. Polecam autorowi tekstu zapoznanie się z zasadami kodeksu drogowego. W razie problemów ze znalezieniem lektury podaję link: https://prawooruchudrogowym.pl

kat (, #IP 9eed879064) Odpowiedz

artykuł tragiczny. Rzetelność dziennikarska poszła w las...

Mandat - mandat (, #IP ed5f333e64) Odpowiedz

Posłem już nie jest, to może chciała chociaż taki mandat? ;) P.S. Proszę, napiszcie też artykuł, jak pan burmistrz śmigał pod prąd ulicą Kościelną.

Szybki kurs parkowania dla autora tekstu (, #IP 0a249d48a0) Odpowiedz

Od kiedy parkowanie w miejscach dozwolonych jest powodem szykanowania? Żałosne to wasze dzisiejsze dziennikarstwo. Polecam Kodeks Drogowy, w razie problemów ze znalezieniem podaję link do strony: https://kodeks-drogowy.dlakierowcy.info

złamany przepis PRD czy też nie ??? (, #IP 3ad4d59a6f) Odpowiedz

nie żebym się czepiał, ale jednak chyba w miejscu zabronionym: Art. 49. 1. Zabrania się zatrzymania pojazdu: . . . 7) na jezdni przy jej lewej krawędzi, z wyjątkiem zatrzymania lub postoju pojazdu na obszarze zabudowanym na drodze jednokierunkowej lub na jezdni dwukierunkowej o małym ruchu; no tu tylko należy stwierdzić, czy jest to jezdnia dwukierunkowa o małym ruchu ???

Pieszy (, #IP 5b491e3e64) Odpowiedz

Artykuł w stylu pisiorków. Czemu ma on służyc? Przyjrzyjcie się, jak parkuje wasz urzedujący poseł przed, a raczej w pobliżu swojego biura.

(, #IP 27357b3159) Odpowiedz

Ooo boshe jaki pusty tekst, bo to raczej nie artykuł ...

i tym artykułem pokazujecie poziom grajdol.pl (, #IP 767eba5f55) Odpowiedz

niestety słabizna !!!!!!!!!!

Zainteresowany (, #IP c48c993a2e) Odpowiedz

Po ilości komentarz można wywnioskować, że zainteresowanie artykułem duże.

Zlikwidować te szlabany! (, #IP 1797e069dc) Odpowiedz

Który z kandydatów do powiatu rzuci takie hasło w swoim programie wyborczym na tego zagłosuję.

(, #IP e66059e6d3) Odpowiedz

Tak się składa, że Panią poseł szanuję. Artykuł tego nie zmieni. Płatny parking pod szpitalem to zły pomysł.

(, #IP 1786596fbf) Odpowiedz

Żenada artykuł. Wstyd!!!

władza rozpieszcza (, #IP e0736900c0) Odpowiedz

Posłowie i senatorowie mają wyżerkę gratis, służą naszemu państwu swą wiedzą i intelektem. Może czasem nie maja czasu na takie tam zmagania ze szlabanami i parkomatami wymyślonymi przez kolegów radnych? Ja osobiście nigdy nie dałem grosza na ten wypucowany parking A JESTEM TYLKO ŚMIECIEM!

Bardzo dobrze (, #IP 3865912789) Odpowiedz

Brawo za artykuł . Co do postoju to wolno jej a nie stała na zakazie . Nawet gdyby nawet stała to jest on mało istotny bo ustawiony w celu napędzania klientów na parking . To że wystartuje to jeszcze nic nie znaczy , oby jej nie wybrano . Co do klasy tej pani ... popierała odbieranie praw jazdy za prędkość . Od lat zaostrzane są przepisy i nic to nie daje ,zupełnie nic . Nie przeszkadza to brać pieniądze osobom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo . Mało tego bezpieczeństwo coraz gorsze a oni premie biorą jakby się poprawiało . Naprawdę jest bardzo prosty sposób na poprawę bezpieczeństwa .... decydenci i policjanci powinni być wynagradzani za efekty . Im więcej zdarzeń tym mniej zarobią i odwrotnie . Natychmiast by stali tam gdzie zagrożenia występują a nie tam gdzie najwięcej mandatów można wcisnąć, bo nie nałożyć prawidłowo. Co do szpitala to tam nikt nie słucha co ludzie mówią . Szlabany ograniczają , drzwi pozamykane ...jeszcze niech główne drzwi zamkną i klucz wyrzucą , niewielka strata ,krótki żal.

przykre (, #IP c359ee0c08) Odpowiedz

Artykuł nie ma nic wspólnego z obiektywizmem.

Powiat (, #IP b9a8118ab5) Odpowiedz

Czy Kurier zajmie się fatalnymi warunkami na holu starostwa przy wydziale komunikacji???? Czy jest na tyle upolityczniony że będzie pisał na SLD, a Ulę i Marka będzie pokazywał w wiecznej chwale

Bardzo rozsądnie postąpiła (, #IP 1797e069dc) Odpowiedz

Ja też bym tak zrobił a za 6 złotych to wolał bym sobie np. loda kupić. Na parkingu niech pisiory parkują i płacą bo te szlabany to wymysł pisowego doktora.

(, #IP f6009fd74e) Odpowiedz

Może autor napisałby coś o stojącym tan od około miesiąca zdezelowanym subaru .Czy nikt tego nie zauważa i nikomu to nie przeszkadza ?

Do autora tak plytkiego tekstu (, #IP 88fc51e6d0) Odpowiedz

Gościu nie doratasz do pięt jeśli chodzi o Twoją kulturę. Osobiście nie popieram dawnego SLD ale jeski chodzi o Panią Stanisławe do ogromny szacunek i uznanie dla kobiety zawsze kultura w porównaniu do innych polityków. Jeśli to prawda o starcie w samorządach to bardzo dobra decyzja 😊😊

(, #IP 1510b9dfc6) Odpowiedz

Zgadzam się

Parking przyszpitalny (, #IP 326179bc76) Odpowiedz

Artykuł napisany w przesadnym prześmiewczym tonie. Owszem na pewno osoby majętne mogą sobie pozwolić na opłatę parkingową, ale prawda jest taka że ludzie niezależnie od statusu społecznego nie lubią płacić za coś, jeśli mają darmową i niekłopotliwą alternatywę. Wystarczy spojrzeć na ulice w bezpośredniej bliskości szpitala, zaparkowane stoją tam zarówno Polonezy, jak i nowe merce.

byle komuś dokopać (, #IP 409d899203) Odpowiedz

Czy autor tego artykuliku był tak samo dociekliwy w stosunku do pozostałych właścicieli samochodów pozostawionych na ulicy Lelewela? Czekamy na kolejne artykuliki.

artykul (, #IP c3d83f983e) Odpowiedz

Czy ktos to pisal ten artykul mial do czynienia kiedys z dziennikarstwem? Rzetelnym, odróżnieniem informacji od własnego komentarza? Wątpie. Najpierw proponuję nauczyć się tej sztuki, dopiero wtedy pisać

ojojoj (, #IP 3865912789) Odpowiedz

nikogo nie obchodzą komentarze takich neptków jak ty

no nienormalni... (, #IP 0f18f2fac7) Odpowiedz

piszcie o każdym kto staje na zakazie.. zresztą posłowie nie mają pieniędzy, a co dopiero byli.. porażka.

(, #IP f6009fd74e) Odpowiedz

tam niema zakazu