Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Korytnicy. Motocyklista doznał obrażeń ciała

Dodano:
garwolin - Wypadek w Korytnicy. Motocyklista doznał obrażeń ciała

Wczoraj około godziny 9.00 na drodze krajowej nr 17 w Korytnicy doszło do zderzenia ciężarówki z motocyklem. Motocyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 9.30. Na drodze krajowej nr 17,a na 67 kilometrze, w miejscowości Korytnica Mariusz S., kierujący ciągnikiem siodłowym marki Daf wraz z naczepą wykonując manewr skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu z naprzeciwka motocyklowi Kawaski kierowanemu przez  Łukasza G. Uczestnicy trzeźwi, posiadali uprawnienia do kierowania pojazdami. Motocyklista doznał obrażeń ciała. Wykonano czynności w trybie art 308 kpk, postępowanie o czyn z art 177 par 1 kk prowadzi PP Trojanów – informuje asp. Danuta Kalinowska z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Barbara (, #IP 485ed338e7) Odpowiedz

Poszkodowanego motocyklistę lub też jego rodzinę proszę o wiadomość na email: basia7852@gmail.com