Wiadomości z Garwolina

Wpadł z białym proszkiem i wagą elektroniczną przy zwykłej kontroli drogowej

Dodano:
garwolin - Wpadł z białym proszkiem i wagą elektroniczną przy zwykłej kontroli drogowej

W dniu 7 sierpnia 2018r. o godz. 20.00 w miejscowości Wygoda (gm. Pilawa) policjanci z Posterunku Policji w Pilawie zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Mazda. Podczas kontroli okazało się, że kierujący miał ze sobą biały proszek i wagę elektroniczną.

- Podczas kontroli pojazdu i kierującego Pawła K l.35 ujawnili 31 działek z białym proszkiem, saszetkę z białym proszkiem o wadze 105g oraz wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany w PDOZ KPP Garwolin, przedstawiono mu zarzut z art.62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. O zastosowaniu środków zapobiegawczych będzie decydowała Prokuratura Rejonowa w Garwolinie – informuje asp. Danuta Kalinowska z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.