Wiadomości z Garwolina

Dzień siódmy pielgrzymki (Suchedniów-Kostomłoty)

Dodano:
garwolin - Dzień siódmy pielgrzymki (Suchedniów-Kostomłoty)

Za pielgrzymami kolejny etap trasy na terenie województwa świętokrzyskiego. - Temperatura na trasie stale rośnie, o chmurach możemy tylko pomarzyć – wyznaje jeden z pielgrzymów Jakub Nowak.

Przy tak wielu wzniesieniach, długim odcinku i wysokiej temperaturze służba medyczna ma pełne ręce pracy. Odciski i „asfaltówka” to już norma.

- Po całonocnym pilnowaniu pola namiotowego w Suchedniowie przejechałem  rano do na pole namiotowe do Kostomłotów. Po Mszy Świętej i śniadaniu rozpakowaliśmy bagaże i przygotowaliśmy wiaderka z wodą dla pielgrzymów mojej grupy. Po ciężkim dniu na trasie wszyscy pątnicy zastali pełne wiaderka wody - co nie zdarza się często – pisze na swoim blogu jasnastrona.blox.pl Kuba Nowak.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 13

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.