KurierGarwoliński.pl

Wiadomości z Garwolina

Dzień ósmy pielgrzymki Kostomłoty-Łopuszno (Jedle)

Dodano:
garwolin - Dzień ósmy pielgrzymki Kostomłoty-Łopuszno (Jedle)

10 sierpnia. Po ciepłej nocy i porannej Eucharystii pielgrzymi wyruszyli w kierunku miejscowości Jedle. Żar lał się z nieba więc nie było zaskoczenia jeśli chodzi o pogodę.

- Wzniesienia się powoli kończą a my jesteśmy coraz bliżej Jasnej Góry. Dziś po raz pierwszy ujrzeliśmy drogowskaz „Częstochowa” - to nas bardzo zmotywowało i podniosło na duchu. Mamy piątek więc nie obeszło się bez drogi krzyżowej, której zamiast tradycyjnych rozważań towarzyszyły poruszające świadectwa pątników - pisze na swoim blogu jasnastrona.blox.pl Kuba Nowak.

REKLAMA:


Na trasie pielgrzymów odwiedzili Ojcowie Pijarzy. Wizyta była miłą niespodzianką.

- W trakcie drogi dotarła do nas informacja o zagrożeniu epidemiologicznym w Jedlach i zmianie miejsca noclegu na Łopuszno. SMS-ami otrzymaliśmy wiadomości z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, ale możecie być spokojni bo burza nas ominęła - dodaje Kuba Nowak.


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 23

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.