Wiadomości z Garwolina

Kierowca jadący ciężarówką pod prąd na obwodnicy został ukarany

Dodano:
garwolin - Kierowca jadący ciężarówką pod prąd na obwodnicy został ukarany

25 lipca w serwisie YouTube pojawił się filmik, na którym widać jak kierowca ciężarówki jedzie pod prąd na obwodnicy Garwolina. Jak informowaliśmy 6 sierpnia kierującym okazał się obywatel Bułgarii zatrudniony w polskiej firmie transportowej. Dziś policja informuje, że kierowca został ukarany.

25 lipca w serwisie YouTube pojawił się filmik, na którym widać jak kierowca ciężarówki jedzie pod prąd na obwodnicy Garwolina.
Na nagraniu, które w sieci opublikowała użytkowniczka Kinga widać jak kierowca tira chce skierować swój pojazd na węzeł Stacyjna, z którego można skręcić na drogę krajową nr 76, w kierunku Garwolina lub Wilgi.

"Rozgarniętemu" kierowcy tira chyba udało się wykonać manewr, ale tylko dzięki czujności kierowcy samochodu osobowego nie doszło do tragedii.

- Policjanci z Zespołu d/s Wykroczeń KPP Garwolin ustalili dane kierującego pojazdem w chwili zdarzenia. W dniu 13 sierpnia 2018r. 41-letni kierowca pojazdu Asen A. został ukarany mandatem karnym gotówkowym w kwocie 1000zł – informuje asp. Danuta Kalinowska z KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.