Wiadomości z Garwolina

Strzelał z karabinka do psa. Policja ujawnia dwa przypadki bestialskiego traktowania zwierząt

Dodano:
garwolin - Strzelał z karabinka do psa. Policja ujawnia dwa przypadki bestialskiego traktowania zwierząt

Policja ujawnia dwa przypadki bestialskiego traktowania zwierząt. Na początku sierpnia doszło do dwóch bardzo przykrych zdarzeń. W Łaskarzewie ktoś porzucił w reklamówce trzy nowo narodzone szczeniaki. Dzień później policjanci otrzymali zgłoszenie o ranach u psa. Mundurowi ustalili, że ktoś strzelał do zwierzęcia z karabinka pneumatycznego.

- 6 sierpnia przy ulicy Polnej, nad rzeką Promnik w Łaskarzewie przypadkowa osoba znalazła reklamówkę z nowo narodzonymi szczeniakami. Postępowanie w tej sprawi prowadzą policjanci z PP w Łaskarzewie – informuje asp. Danuta Kalinowska z KPP w Garwolinie.

Do kolejnego okrucieństwa doszło dzień później.

- 7 sierpnia w miejscowości Uśniaki, gm. Garwolin nieznana osoba strzelała do psa z karabinka pneumatycznego powodując u niego obrażenia ciała. Zdarzenie ujawniła właścicielka psa. Obrażenia ustalono podstawie ran zwierzęcia. Postępowanie w sprawie o znęcanie nad zwierzęciem prowadzi WK KPP Garwolin –
informuje Danuta Kalinowska.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 7fef0f8392) Odpowiedz

Takie rzeczy tylko w łaskarzewie!

magda (, #IP f3e5ac91d6) Odpowiedz

patologia wiejskiego miasteczka