Wiadomości z Garwolina

Dziewiąty dzień pielgrzymki (Łopuszno-Żelisławiczki - zdjęcia)

Dodano:
garwolin - Dziewiąty dzień pielgrzymki (Łopuszno-Żelisławiczki - zdjęcia)

Sobota 11 sierpnia. Od samego rana ciemno, zimno i pochmurno… Chwilę po złożeniu namiotów zaczął padać deszcz.

„Padało podczas porannej Eucharystii i na trasie. Dopiero w południe w okolicach Włoszczowej zaczęło się rozpogadzać. Deszcz jednak zrobił swoje. Karetka pielgrzymkowa była przepełniona przez cały dzień. Przemoczonych pielgrzymów badała i leczyła niezastąpiona dr Hanna Stefańska-Baran. Pielgrzymka zbliża się ku końcowi, niestety… powoli rozpoczynają się ostatnie spowiedzi, rachunki sumienia… za kilka dni staniemy przed tronem Matki, spojrzymy Jej w oczy i wypowiemy wszystkie prośby, które niesiemy w sercach.

Pielgrzymka zbliża się ku końcowi, niestety… powoli rozpoczynają się ostatnie spowiedzi, rachunki sumienia… za kilka dni staniemy przed tronem Matki, spojrzymy Jej w oczy i wypowiemy wszystkie prośby, które niesiemy w sercach” - relacjonuje Kuba Nowak.

Kubie dziękujemy za zdjęcia i możliwość przedruków wpisów.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 30

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.