Wiadomości

Która z kandydatek Twoim zdaniem najlepiej sprawdzi się jako burmistrz Garwolina?

Dodano:
garwolin - Która z kandydatek Twoim zdaniem najlepiej sprawdzi się jako burmistrz Garwolina?

Wszystko wskazuje na to, że burmistrzem Garwolina będzie kobieta. Oficjalnie wiadomo, że o fotel włodarza stolicy powiatu powalczą tylko trzy panie: Iwona Kurowska, Marzena Świeczak i Urszula Zadrożna. Już dziś oddając głos w anonimowym sondażu na stronie Kuriergarwolinski.pl możesz podzielić się swoimi preferencjami wyborczymi. Według zapowiedzi premiera Morawieckiego wybory odbędą się 21 października. II tura wyborów 4 listopada.

Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o kandydatkach na burmistrza? Kliknij TUTAJ.

Sondaż dostępny jest na dole naszej strony Kuriergarwolinski.pl do 19 października. Kliknij TUTAJ lub wejdź jeszcze raz na stronę główną Kuriergarwolinski.pl, przewiń stronę na sam dół i zagłosuj.Na zdjęciu wprowadzającym od lewej Urszula Zadrożna, Marzena Świeczak, Iwona Kurowska.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 66e687b51b) Odpowiedz

Żywiołowość jest dobra u dzieci dzieci, od dorosłych oczekujemy samodzielności i konsekwencji w działaniu.

(, #IP 649af35988) Odpowiedz

Zadrożna już dużo zrobiła, wie jak pozyskać fundusze , zna sie na wielu rzeczach. Pani I. niestety widać tylko zdjecia i chęć zrobienia kariery. A jeżeli zostanie burmistrzem i wyjedzie (teraz np do Peru)?Swieczak nie znam. Najlepsza kandydatka jest Zadrożna .

gość (, #IP 7acdc12fe4) Odpowiedz

https://www.wspolniedlagarwolina.pl/

Zadrożna ma konkretny program (, #IP 668bede73e) Odpowiedz

Chyba Zadrożna wie co robi. Opublikowała ostatnio swój program wyborczy. Widziałam to tutaj: https://www.wspolniedlagarwolina.pl/program-wyborczy Sami zobaczcie. Reszy programów nie widziałam. Coś tam publikowały pozostałę kandydatki, ale dal mnie kiepsko to wygląda, mało konkretó.

Blondynka (, #IP 567b1d6e3c) Odpowiedz

może i ładnie się prezentuje ale wynik w wyborach to osiągnie pewnie zbliżony do Magdy Ogórek. Ładna buzia to za mało. Wygra kandydatka pis.

(, #IP aee34c9589) Odpowiedz

Czyli dojna zmiana.

Cała prawda (, #IP df565fe969) Odpowiedz

Prawda jest taka że ta starsza robi za figuranta aby nic nie rozstrzygneło się w pierwszej turze . Jakoś mi się kojarzy takie działanie z lwp

Zmiana (, #IP 0bf7a561e6) Odpowiedz

MŚ ma bałagan w życiu i głowie, UZ jest z poprzedniego systemu. IK ma pomysł i plan działania. Pozostałe panie ani planu ani pomysłu. Pani Iwono, ma pani mój głos.

xyz (, #IP 0e98f1e1ec) Odpowiedz

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ty uważasz, że MŚ ma bałagan ja dostrzegam to jako charyzmę i żywiołowość. Potrzeba takiej osoby- zapobiegliwej, otwartej, społeczniczki a nie karierowiczki jak IK.

Najpierw przemyśl a potem pisz (, #IP 3a50fe7eaf) Odpowiedz

Co to znaczy z poprzedniego systemu licz się z tym co piszesz Właśnie ta Pani jest bezpartyjna i za to należy ją docenić

Bezstronny (, #IP 0d73b4a3f5) Odpowiedz

Nie znam żadnej osobiście, nie wiem, która ma jakie atuty, ale po zdjęciu wybrał bym Panią z włosami blond. Prosta sukienka, skromny stój, a przede wszystkim brak sztucznego uśmiechu.

a ja nie (, #IP df565fe969) Odpowiedz

to kontynuacja mikulśkiego

Niepewność.. (, #IP 250004c66c) Odpowiedz

Jest obawa, że Pani K. po wygranych wyborach zdecyduje się znowu wyjechać z kagankiem oświaty...........

qwerty (, #IP b2b8ee9e08) Odpowiedz

jak najdalej polityka od samorządu.Mielismy już monowładzę w całym kraju - jedynie słuszna partia miała w garsci wszystko. A program jednej z kandydatek jest kopią obecnego programu partyjnego.W żadem sposób nie odpowiada na potrzeby mieszkańców,to tylko wzniosłe hasła

program (, #IP cccb43e799) Odpowiedz

jak na razie to tylko pani Kurowska przedstawiła program w gazetce którą dostałem do skrzynki pozostałe panie nawet się nie zająknęły co chcą zrobić

ta po środku (, #IP b604a83262) Odpowiedz

najgrubsza blond to mikulski bis

hahahha (, #IP f6a2455012) Odpowiedz

chyba wam ta sonda nie dziala hahahha

Chyba (, #IP 1a2f1ee4fb) Odpowiedz

nie umiesz czytać prostych tekstów i nie wiesz jak zagłosować.

Pai Zadrozna (, #IP f6a2455012) Odpowiedz

Pani Zadrożna jaka jest taka jest, ale trzeba jej przyznać , że bardzo dobrze od wilu lat radzi sobie w Starostwie. Posiada ogromną wiedze, która na takim stanowisku jest niezbedna by dobrze pokierowac miastem a takze wiedziec , gdzie i jak uderzyc by pozyskac fundusze dla miasta. Ta Pani ma moj glos.

kandydatka na 5 (, #IP f16cb5b13f) Odpowiedz

Pani U Zadrozna jest pracownikiem samorządowym o bardzo dużym doświadczeniu.

(, #IP 8cf152b01b) Odpowiedz

a co wiesz o pozostałych?

... (, #IP f74d08cbc0) Odpowiedz

no właśnie nic!