Wiadomości z Garwolina

Mimo zakazu prowadzenia pojazdów usiadł z kierownicę „pod wpływem”, spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

Dodano:
garwolin - Mimo zakazu prowadzenia pojazdów usiadł z kierownicę „pod wpływem”, spowodował kolizję i uciekł z miejsca zdarzenia

W czwartek, 16 sierpnia, w miejscowości Celejów 44-letni mężczyzna będący pod wpływem alkoholu kierował skodą i doprowadził do kolizji z toyotą, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

- 44-letni mężczyzna pomimo orzeczonego przez Sąd Rejonowy zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych znajdując się w stanie nietrzeźwości 3,02 promila alkoholu, kierując samochodem marki Skoda na stacji paliw w m. Celejów gm. Wilga doprowadził do kolizji z samochodem Toyota Avensis i oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia. W trakcie penetracji terenu bezpośrednio po zdarzeniu R. M., został zatrzymamy przez policjantów z PP Wilga i osadzony w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.