Wiadomości z Garwolina

ENGLISH TIME – niezwykła szkoła języka angielskiego!

Dodano:
garwolin - ENGLISH TIME – niezwykła szkoła języka angielskiego!

English Time zaprasza dzieci i młodzież na NIEZWYKŁE lekcje języka angielskiego w Garwolinie i Łaskarzewie!

 English Time to NIEZWYKŁA szkoła języka angielskiego dla dzieci!

Dlaczego niezwykła? Zajęcia prowadzone są w małych grupkach, we wspaniałej, miłej atmosferze. Nasi lektorzy to ludzie, którzy kochają swoją pracę, ciągle podnoszą swoje umiejętności metodyczne i są niezwykle kreatywni aby w coraz to nowy sposób zaciekawić naszych małych kursantów językiem angielskim.

Kładziemy nacisk na poprawę znajomości wszystkich aspektów języka- mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie wykorzystując metody aktywizujące, gry, zabawy, piosenki, zadania na komunikację i wiele innych.

Budujemy w klasie niesamowitą atmosferę, a nasi uczniowie nie wiedzą, że się uczą! :) Używają języka bez barier, w realistycznych sytuacjach.


Uczymy angielskiego inaczej, a efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania naszych uczniów :)

W naszej pracy korzystamy z najciekawszych dostępnych na rynku programów nauczania, które przenoszą dzieci w interesujący świat bohaterów podręczników. Dzieci integrują się z bohaterami, poznają z nimi nowe słowa i zagadnienia gramatyczne.

W grupach naszych najmłodszych uczniów korzystamy z Programu Powszechnej Dwujęzyczności, który wykorzystuje pierwszą na świecie, przełomową, ale jednocześnie najbardziej ze wszystkich naturalną metodę przyswajania języka angielskiego.

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia!

Zajęcia odbywają się Garwolinie przy ul. Mazowieckiej 31 oraz w Łaskarzewie - w szkole na ul. Alejowej 23 i w sali na ul. Garwolińskiej 53.

Uczniów z Garwolina i okolic serdecznie zapraszamy do Planety Malucha, miejsca w którym mieści się nasza szkoła. Planeta Malucha to nowoczesna sala zabaw, gdzie na dzieci czekają zjeżdżalnie, labirynty, tunele, trampoliny, baseny z piłeczkami i kącik Malucha. W ofercie są również warsztaty edukacyjne, ciekawe propozycje dla grup zorganizowanych, domowe ciasto, naleśniki i aromatyczna kawa.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku: https://www.facebook.com/englishtimeszkola/

Telefon: 500-205-130

E-mail: biuro@engtime.pl

Artykuł sponsorowany