Garwolin Sport

III Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w Pływaniu za nami

Dodano:
garwolin - III Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w Pływaniu za nami

1 września w Parku Wodnym Mamut odbyły się III Mistrzostwa Ziemi Garwolińskiej w Pływaniu na Wodach Otwartych. Zawody zostały rozegrane w trzech konkurencjach.

W starcie na 250 metrów (sprint) najlepiej poradził sobie Krzysztof Kasprzak z UKS Skalar Góra Kalwaria (czas 2 minuty 58 sekund). Drugi był Jakub Bielecki z Neon Team Warszawa a trzeci Adam Kenig z Delfina Garwolin.

W kategorii fun na 1500 m (pianki) wygrał Jakub Bielecki z Neon Team Warszawa (czas 22 min i 45 sek.), drugi był Jakub Krysiak, trzeci Bogdan Janowski.

W kategorii pro na 1500m (bez pianek) I miejsce zajął Tomasz Rąpała z USK GOS Raszyn Magdalenka (czas 19 min 23 sek.) Drugi był Marcin Mazurek a trzecia Aleksandra Cieplak.

Zgodnie z regulaminem zawodnicy nagrodzeni w kategorii OPEN (najszybszy w danych zawodach) nie byli nagradzani w kategoriach wiekowych.

- Dziękujemy wszystkim uczestnikom i kibicom, którzy zaszczycili swoją obecnością Park Wodny Mamut 1 września 2018 r. Prosimy was również o klikanie codziennie do 14 października na stronie Herosi Przedsiębiorczości (link TUTAJ). Jeśli będziemy w pierwszej setce, to impreza za rok będzie jeszcze fajniejsza
– mówi Michał Łubian, organizator zawodów.

szczegółowe wyniki TUTAJ.

zdjęcia: Michał Łubian
źródło: Fundacja Aqualife

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

NNN (, #IP 523a7c5a4e) Odpowiedz

Czy w tym roku nie było kategorii Mieszkaniec Powiatu?