Wiadomości z Garwolina

Policjanci zlikwidowali nielegalny salon gier

Dodano:
garwolin - Policjanci zlikwidowali nielegalny salon gier

W poniedziałek 3 września jeden z policjantów podczas obchodu Garwolina ujawnił nielegalny salon gier. Policjanci zabezpieczyli już sprzęt. Teraz sprawą zajmuje się Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie/UC w Siedlcach.

- Dzielnicowy z KPP w Garwolinie w trakcie obchodu rejonu służbowego ujawnił lokal, w którym znajdowały się nielegalne automaty do gier. Maszyny zostały zabezpieczone przez policjantów z KPP Garwolin. Postępowanie prowadzi Mazowiecki Urząd Skarbowy w Warszawie/UC w Siedlcach - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

zdjęcie poglądowe

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

śmieszne (, #IP c113eae242) Odpowiedz

tam policja była przynajmniej raz w tygodniu na interwencji,po kilku miesiącach dopiero zamkneli,a co z resztą?na każdej prawie ulicy są automaty-może nie widzą ?a zaparkuj samochód na zakazie i od razu 100zł mandatu

dobre dobre (, #IP 891bf42732) Odpowiedz

kasowac dziadostwo i karac za dziadostwo

porazka (, #IP c113eae242) Odpowiedz

niech opublikują czyje były te automaty-padniecie ze śmiechu

On miał (, #IP 0c58b80658) Odpowiedz

On miał odwagę ale dziennikarz już nie. A może ona zauważył ten salon w kosmosie a może na filmie. W kazdym razie informacja interesująca. Pobudza wyobraźnię.

Szacun dla policjanta (, #IP 91d335cf13) Odpowiedz

że miał odwagę zauważyć coś takiego.