Wiadomości z Garwolina

Zderzenie dwóch aut w Zabruzdach

Dodano:
garwolin - Zderzenie dwóch aut w Zabruzdach

Wczoraj około godziny 9.30 doszło do zderzenia dwóch aut w miejscowości Zabruzdy w gminie Miastków Kościelny. Na miejscu zdarzenia pojawiły się: dwie jednostki PSP Garwolin, OSP KSRG Wola Miastkowska, OSP Zabruzdy, policja i zespół ratownictwa medycznego.

- Kierowca osobowego volkswagena, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wyjechał z drogi podporządkowanej doprowadzając do kolizji drogowej z dostawczym iveco. Na sprawcę kolizji nałożono mandat i punkty karne – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

zdjęcia OSP Wola Miastkowska

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

kierownik WORD (, #IP fcf52f2c80) Odpowiedz

zgodnie z prawem o ruchu drogowym obowiązującym w Garwolinie i okolicach kierujący pojazdami niemieckich marek mają zawsze bezwzględne pierwszeństwo przejazdu. W tym konkretnym przypadku wina leży wyłącznie po stronie kierowcy auta dostawczego, który najwyraźniej nie zna przepisów obowiązujących w regionie

Wyścigi (, #IP 369ff8d8f8) Odpowiedz

Tyle nieszczęść na kierującego VW spadło, dlaczego dostał mandat? Biedak dostanie zwyżki za oc. hahaha niektórym chyba słońce szkodzi. Jak się jezdzić nie potrafi to trzeba bulić! Trochę szacunku do życia ludzkiego i zdrowia nikomu nie zaszkodzi. POKORY rajdowcy!