Wiadomości z Garwolina

Dachował na drodze wojewódzkiej 801 w Celejowie

Dodano:
garwolin - Dachował na drodze wojewódzkiej 801 w Celejowie

Wczoraj po godzinie 19.00 na drodze wojewódzkiej 801 w Celejowie kierowca osobowego rovera zasnął za kierownicą, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Na miejscu zdarzenia pojawili się: OSP Wilga, OSP Mariańskie Porzecze, dwie jednostki PSP Garwolin, dwa zespoły ratownictwa medycznego i dwa radiowozy.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o 19.25. Na 49 kilometrze drogi wojewódzkiej kierowca osobowego rovera zasnął za kierownicą, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Na sprawcę kolizji nałożono mandat karny i punkty – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.


Zdjęcia OSP Wilga i OSP Mariańskie Porzecze

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 3

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

poprawianie statystyk?? (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

Sam wjechał do rowu, sam rozwalił swój samochód, nikt przy tym nie ucierpiał - to dlaczego dostał mandat??! Nie dość nieszczęść na niego spadło???!

Prawo jazdy znalazłeś w chipsach? (, #IP 369ff8d8f8) Odpowiedz

Gdyby geniuszu na ciebie bądź twoje dziecko najechał taki baran szybko zmieniłbyś zdanie. Jak ty zdałeś prawo jazdy? Spowodował zagrożenie to dostał mandat, to chyba oczywiste. Czego się spodziewałeś? Za spowodowanie zagrożenia miał dostać nagrodę pieniężną na następnego grata?

EMKA (, #IP 87cce21baa) Odpowiedz

100/100