Rozrywka | Kultura Garwolin

Małe zbrodnie małżeńskie w CSiK

Dodano:
garwolin - Małe zbrodnie małżeńskie w CSiK

Kiedy widzicie kobietę i mężczyznę w urzędzie stanu cywilnego, zastanówcie się, które z nich stanie się mordercą – ostrzega Éric-Emmanuel Schmitt, autor sztuki. Kultowe „Małe zbrodnie małżeńskie” do zobaczenie w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie już 3 października.

Na scenie garwolińskiego Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie wystąpi dwoje młodych, zdolnych i lubianych przez publiczność aktorów – Emilia Komarnicka i Redbad Klijnstra. Sztuka Érica- Emmanuela Schmitta to zabawna i pełna zaskakujących zwrotów akcji historia związku dwojga kochających się kiedyś ludzi. To jeden dzień z życia Lisy i Gellesa, małżeństwa z piętnastoletnim stażem. On, dotknięty amnezją po wypadku, nic nie pamięta. Ona stara się odtworzyć jego życie. Gelles jednak nie przyznaje się, że amnezja cofnęła się i, jak żona, stara się ugrać swoje na udawanej utracie pamięci. Oboje więc kłamią. Grają, by odrodzić własne małżeństwo po latach. Emocjonująca historia o miłości i jej granicach, ze zbrodnią w tle.

Sztukę, którą będzie można zobaczyć w Garwolinie wyreżyserował Marek Pasieczny.

Organizatorami wydarzenia są: Mazowiecki Instytut Kultury w Warszawie i Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie w ramach projektu „Teatr Mazowiecki sieć”.

Małe zbrodnie małżeńskie

3 października 2018, godz. 19:00

sala widowiskowa Centrum Sportu i Kultury

bilety: 40 zł

Kup bilet online lub w sekretariacie CSiK

REKLAMA:
Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.