Wiadomości z Garwolina

Zdarzenie drogowe w Trojanowie. Spodziewane są utrudnienia

Dodano:
garwolin - Zdarzenie drogowe w Trojanowie. Spodziewane są utrudnienia

Dziś o godzinie 5.12 na 69 km DK17 w gminie Trojanów, pomiędzy skrętem na Korytnicę a skrzyżowaniem Żelechów- Trojanów samochód ciężarowy zjechał do rowu. Pojazd jeszcze nie został usunięty. Do jego wydobycia prawdopodobnie zostanie zaangażowany ciężki sprzęt,co spowoduje utrudnienia na drodze.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 5.12. Na 69km samochód ciężarowy zjechał do rowu. Do zdarzenia doszło pomiędzy skrętem na Korytnicę a skrzyżowaniem Żelechów - Trojanów. Nikomu nic się nie stało - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Do wyciągnięcia samochodu będzie potrzebny ciężki sprzęt. Podczas wydobywania pojazdu prawdopodobnie będą utrudnienia na drodze.

Za informację o zdarzeniu i zdjęcie dziękujemy Czytelnikowi.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.