Garwolin Sport

Turniej Fifa 2018 już w ten weekend w Łaskarzewie!

Dodano:
garwolin - Turniej Fifa 2018 już w ten weekend w Łaskarzewie!

W dniach 22-23 września na hali sportowej przy ulicy Kusocińskiego 10 w Łaskarzewie odbędzie się Turniej Fifa2018. Organizatorem wydarzenia jest Jakub Ekert, Klub ŁKS „Promnik” i Stowarzyszenie dla Łaskarzewa „Nasza Ziemia”. Patronat medialny nad turniejem objęły portale: Nasze Sprawy i Kurier Garwoliński oraz Gazeta Powiatu Garwolińskiego Twój Głos.

Na turniej można zapisać się pod numerem telefonu: 515 637 133 lub Salonie Optycznym przy ul. Duży Rynek 30 w Łaskarzewie.  Do wygrania będą atrakcyjne nagrody!

W sobotę start o 12.00.

Dołącz do wydarzenia TUTAJ.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Turniej (, #IP d2354ca3f9) Odpowiedz

Tylko prosze nie zróbcie z imprezy wiecu wyborczego,bo patrząc na patronat to sie okaże ze przyjedzie pan Woźniak,rzuci kilka piłek . Nie ma nic gorszego jak wykorzystanie dzieciaków w polityce

(, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

Tylko żeby nie było tak jak na turnieju dożynkowym.