Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 23-09-2018r.

Dodano:

17 września

Maciejowice
Nieznani sprawcy włamali się do budynku mieszkalnego, skąd dokonali kradzieży biżuterii złotej, wkrętarki akumulatorowej, alkoholu oraz odżywek. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę kilku tysięcy złotych. Ustaleniami w tej sprawie, zajęli się policjanci z PP w Maciejowicach.

Łaskarzew
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali A.Z., lat 30, zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem osobowym  marki Opel, pomimo obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów wydanego przez Sąd Rejonowy w Garwolinie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Sobolew
Lekarz dyżurny Szpitala Powiatowego w Garwolinie, powiadomił oficera dyżurnego KPP w Garwolinie, że w dniu 15 września 2018 r. mężczyzna lat 21, podczas wykonywania prac budowlanych i obsługi betoniarki na 230V, został porażony prądem elektrycznym, a następnie karetką pogotowia ratunkowego przewieziono go do Szpitala Rejonowego w Garwolinie, gdzie w dniu 17 września zmarł. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

18 września

Żelechów
W chwili obecnej nie ustalony kierowca, nie zachował środków ostrożności podczas kierowania samochodem marki BMW i uderzył w dwa znaki drogowe. Pojazdem podróżowało dwóch mężczyzn: 22-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości – 2,49 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 23-letni mężczyzna, właściciel pojazdu, znajdował się w stanie nietrzeźwości – 0,79 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z PP Żelechów.

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali T.W., zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem osobowym  marki Nissan, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.14 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

19 września

Sulbiny
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali P.P., zam. pow. Sierpc, który kierował samochodem ciężarowym  marki DAF, znajdując się w stanie po użyciu alkoholu - wynoszącym 0.21 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

20 września

Gocław
A.R., lat 40 zam. pow. Węgrowski, kierując samochodem ciężarowym marki Volvo wraz z naczepą wjechał do przydrożnego rowu. Okazało się że kierowca w wydychanym powietrzu posiada 2,47 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

21 września
DK 17, Ruda, godz. 14:39
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 32-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Audi jadący od Warszawy w kierunku Lublina na krętym odcinku drogi wjeżdżając w zakręt nie dostosował odpowiedniej prędkości do panujących warunków na drodze. W wyniku czego stracił panowanie nad kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu zderzając się z prawidłowo jadącymi samochodem ciężarowym marki Mercedes Benz (betonowóz), którym kierował 37-letni mężczyzna. W wyniku zaistniałego zdarzenia drogowego do szpitali zostali przewiezieni pasażerowie pojazdu m-arki Audi tj. dzieci w wieku 5 i 10 lat oraz kobieta lat 32. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

Gończyce
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali K.B., lat 45 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem osobowym  marki VW Golf, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.98 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew.

22 września

Łaskarzew
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali A.Z., lat 16 zam. pow. Garwolin, która kierowała motorowerem, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0.56 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Wilga
Od 1 do 22 września nieznany sprawca, włamał się do pomieszczeń gospodarczych, skąd dokonał kradzieży  narzędzi ogrodniczych, silników maszyn szwalniczych, elementów metalowych regałów sklepowych, witryn, części samochodowych. Pokrzywdzona oszacowała straty na kwotę kilku tysięcy złotych.  Postępowanie prowadza policjanci PP Wilga.

Garwolin
M.P., lat 35, kierując samochodem osobowym marki Fiat, stracił panowanie nad pojazdem i i uderzył w przydrożne drzewo. Okazało się, że kierowca w wydychanym powietrzu posiada 1,07 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Łaskarzew, ul. Kościuszki, godz. 9:18
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 26-letnia kobieta kierująca samochodem osobowym marki VW Passat z nieustalonych dotychczas przyczyn zjechała na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Subaru kierowanym przez 43-letnią kobietę. W wyniku zdarzenia obrażeń ciała niezagrażających życiu doznali; obie kierujące (trzeźwe) i czworo nieletnich pasażerów lat 13, którzy podróżowali pojazdem subaru. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

23 września

Wilga
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali P.L., zam. pow. Piaseczno, który kierował samochodem osobowym  marki VW, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2.05 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga.

Garwolin
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali O.K., lat 33 zam. Ukraina, który kierował samochodem Mercedes Sprinter, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1.91 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

autor: KPP Garwolin

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.