Rozrywka | Kultura Garwolin

Komedię ŚCIANA wyreżyserowana przez Artura Barcisia 8 listopada w Garwolinie. Wygraj bilety na spektakl!

Dodano:
garwolin - Komedię ŚCIANA wyreżyserowana przez Artura Barcisia 8 listopada w Garwolinie. Wygraj bilety na spektakl!

8 listopada w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie będzie można zobaczyć komedię pod tytułem „Ściana”, wyreżyserowaną przez Artura Barcisia. Dla naszych Czytelników mamy trzy podwójne wejściówki na spektakl. Wygraj bilet i pójdź z bliską Ci osobą na "Ścianę"! AKTUALIZACJA 16 PAŹDZIERNIKA.

Czterdziestopięcioletni Jacek, kawaler z Mokotowa, agent nieruchomości chce wypłacić pieniądze w banku. Z pozoru zwykła sytuacja, staje się bardzo niecodzienną, gdyż pracownicy banku, rozpoczynają dochodzenie, czy aby ich klient nie ma za dużo pieniędzy… Bohater dowiaduje się, że polski bank został wykupiony przez indyjską grupę kapitałową i on sam podlega już nie polskiemu, a indyjskiemu ustawodawstwu.

Traktowany jak przestępca z racji na „wysoki współczynnik awansu społecznego” uczestniczy w serii coraz bardziej surrealistycznych, momentami przezabawnych i dziwacznych sytuacji, które prowokują go do skrajnie różnych emocji, od zniecierpliwienia, przez furię, po zobojętnienie.

Bawi do rozpuku śmiały, ostry jak brzytwa i surrealistyczny humor rodem z Monty Pythona.
W popisową rolę Klienta wciela się Paweł Okraska, krakowski aktor teatralny znany m. in. z filmu „Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową” Krzysztofa Zanussiego.
„Ściana” w reżyserii Artura Barcisia aktora i reżysera nagrodzonego Złotą Maską, za spektakl na deskach Teatru Żelaznego pt. „Jabłko”, łączy w sobie sztukę zaangażowaną i przewrotną komedię z przesłaniem w oparach absurdu.

REKLAMA:


Reżyseria: Artur Barciś
Autor: Sébastien Thiéry
Tłumaczenie: Bartosz Wierzbieta
Muzyka: Bartosz Ebert
Scenografia: Artur Barciś

Występują:
Paweł Okraska
Bogumiła Murzyńska
Anna Wesołowska/Małgorzata Gadecka
Marta Marzęcka-Wiśniewska
Piotr Wiśniewski

czas trwania: 90 min


Gramy 8 listopada 2018 r. o godz. 18.30
C.S. i K. " KINO WILGA 
Garwolin, ul. Nadwodna 1

Bilety w cenie 80 / 85 zł. do nabycia pod nr tel. 504 036 220
oraz na www.kupbilecik.pl http://www.kupbilecik.pl , biletyna.pl

Dla naszych Czytelników mamy konkurs, w którym do zaoferowania mamy 3 podwójne wejściówki. Wystarczy wysłać na adres konkurs@kuriergarwolinski.pl wiadomość o treści Chcę bilet na Ścianę. W treści należy podać też imię i nazwisko, numer telefonu i adres zamieszkania. Prosimy również o udostępnienie tego  artykułu

https://kuriergarwolinski.pl/garwolin_14948_komedie_sciana_wyrezyserowana_przez_artura_barcisia_8_listopada_w_garwolinie_wygraj_bilety_na_spektakl,4.html

na swojej tablicy na Facebooku w opcji publiczne.

Pierwsze dwie osoby, które przyślą maila otrzymają podwójne wejściówki. Bilet wygra też ostatnia osoba, która przyśle do nas maila. Zatem warto być pierwszym, ale warto też być ostatnim :-)

Wiadomości prosimy nadsyłać do 15 października. Zwycięzców ogłosimy w tym artykule 16 października około godziny 12.00.

AKTUALIZACJA 16 PAŹDZIERNIKA 2018r.
Dwie pierwsze osoby, które przysłały do nas maile to Iwona Cegielska i Katarzyna Kołnierzak. Ostatnią osobą, która przysłała do nas maila jest Ewa Chodakowska. Gratulujemy Paniom wygrania wejściówek na spektakl. Każda z Pań będzie mogła zabrać ze sobą "Ścianę" osobę towarzyszącą.Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.