Wiadomości z Garwolina

Uciekał przed policją bo był pod wpływem...

Dodano:
garwolin - Uciekał przed policją bo był pod wpływem...

W piątek, 5 października w miejscowości Sobolew kierowca opla nie zatrzymał się do policyjnej kontroli drogowej. W pościg ruszyli za nim policjanci. Okazało się, że miał 1,53 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

- P.B., lat 34 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem osobowym  marki Opel Vectra, pomimo wydania polecenia przez patrol z WRD KPP Garwolin zatrzymania się do kontroli drogowej nie zatrzymał pojazdu kontynuując jazdę. Kierujący zatrzymany po bezpośrednim pościgu zbadany na stan trzeźwości 1,53 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 2358bc63e6) Odpowiedz

5 pażdziernik był w piątek a nie środę :)

a (, #IP 57ee1242d8) Odpowiedz

jak środa to 3 a jak 5 to piątek