Rozrywka | Kultura Garwolin

Maciek Miecznikowski - Wyśpiewać 100 lat niepodległości

Dodano:
garwolin - Maciek Miecznikowski - Wyśpiewać 100 lat niepodległości

Już 17 października w parafii pw. Świętego Jana Pawła II w Sulbinach odbędzie się koncert patriotyczny, zorganizowany z okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyłę na papieża. W koncercie „Wyśpiewać 100 lat niepodległości” zaprezentuje się Maciej Miecznikowski (wokalista zespołu LESZCZE).

Repertuar koncertowy będzie zawierał nie tylko najbardziej znane utwory o charakterze patriotycznym takie jak: "Wojenko wojenko", "O mój rozmarynie", "Hej hej ułani", "Piechota", "My pierwsza brygada", "Rozkwitają pąki białych róż", "Czerwone maki", ale też utwory taki jak "Rota", "Boże coś Polskę" czy "Z dawna Polski tyś królowo" które podtrzymywały w narodzie wiarę w odzyskanie niepodległości.

Przed koncertem wystąpi TEATR TYMCZASEM, reżyser Małgorzata Walenda.

Koncert zorganizowany z okazji 40. rocznicy wyboru Karola Wojtyłę na papieża.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.