Garwolin Sport

Cheerleaderki z Dream Team Junior jadą na Mistrzostwa Świata na Florydzie!

Dodano:
garwolin - Cheerleaderki z Dream Team Junior jadą na Mistrzostwa Świata na Florydzie!

Kolejny wielki sukces podopiecznych Zofii Kisiel. Cheerleaderki z Dream Team Junior podczas turnieju eliminacyjnego w Łochowie zakwalifikowały się na Mistrzostwa Świata na Florydzie, które odbędą się w kwietniu 2019r.

- Miło mi poinformować, że na Mistrzostwach Świata 2019 na Florydzie w Orlando, Polskę reprezentował będzie zespół Dream Team Junior z Garwolina, który w niedzielę na Eliminacjach do Mistrzostw Świata 2019 otrzymał nominację. MŚ odbędą się w kwietniu 2019 roku – mówi Zosia Kisiel.

Garwolinianki już po raz czwarty jada na Florydę do Orlando. Były w 2011, 2012 i 2016r., ale zawsze był to zespół seniorski. Po raz pierwszy na MŚ jadą juniorki. Do eliminacji stanął również  duet Gabriela Gora/Dominika Iwanenko, ale zabrakło mu 0,6 pkt, by również otrzymać nominację na MŚ. Na MŚ w duetach Polskę reprezentować będzie duet z Tarnowa.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 5

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Gratulacje (, #IP 668bede73e) Odpowiedz

Gratuluję trenerce p. Zofii Kisiel i jej podopiecznym tego wspaniałego osiągnięcia.