Garwolin Sport

Po raz piąty uczcili pamięć Piotra Ekierta memoriałem kolarskim

Dodano:
garwolin - Po raz piąty uczcili pamięć Piotra Ekierta memoriałem kolarskim

W niedzielę 7 października odbył się V Memoriał Kolarski im. Piotra Ekierta. Wydarzenie patronatem objął starosta Marek Chciałowski.

Jak co roku kolarze, rodzina i przyjaciele uczcili pamięć śp. Piotra Ekierta. Wydarzenie rozpoczęło się złożeniem kwiatów na grobie sportowca, na cmentarzu w Garwolinie.

Od godziny 10.00 zostało uruchomione biuro zawodów  Kolonii Unin. Pierwsze starty rozpoczęły się o godzinie 12.00.

W kategorii „dzieci open - panowie” najlepiej poradził sobie Fryderyk Węgrzyn, drugi był Przemysław Gromuł a trzeci Bartosz Zadrożny. „Junior panowie” – to pierwsze miejsce dla Adriana Dobrowolskiego, drugie dla Jakuba Nowowiejskiego a trzecie dla Grzegorza Grzegrzółki. Kategorię „kobiety open -rower dowolny” wygrała Anna Janisiewicz, druga była Martyna Zadrożna, a trzecia Olga Staniszewska.

Kategorię „M20 panowie” wygrał Mateusz Mikulski, na drugiej pozycji znalazł się Kamil Belkiewicz a na trzeciej Kamil Zaręba. W kategorii „M30-panowie” najlepszy był Radosław Rękawek, za nim na metę dojechał Wojciech Markowski, a trzeci był Emil Joński.

I miejsce na podium w kategorii „M40-panowie” zajął Kamil Maj, drugie Jakub Kałaska, a trzecie Arkadiusz Wichowski.

Pozostałe wyniki można sprawdzić TUTAJ.

Zdjęcia od 71 Grzegorz Pstrąg.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 161

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.