KurierGarwoliński.pl

Rozrywka | Kultura Garwolin

Rubinowy książę zaprasza do Miętnego

Dodano:
garwolin - Rubinowy książę zaprasza do Miętnego

Jesień w klimacie orientalnym? W październiku Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprasza najmłodszych odbiorców kultury na teatralne przedstawienie adaptacji jednej z mniej znanych baśni Wschodu pt. „Rubinowy Książę”. Wstęp wolny

Córka szacha – Fatima w niezwykły sposób zostaje żoną Rubinowego Księcia. Jednak przez swoje natarczywe wścibstwo traci ukochanego. Dzięki prawdziwemu uczuciu odzyskuje męża. Musi jednak obiecać Królowi Wód – ojcu Księcia, że nigdy więcej nie będzie o nic niepotrzebnie wypytywać.

Spektakl przeplatany orientalną muzyką, przybliża egzotykę wschodu. Barwne, piękne kostiumy i scenografia w pełni oddają baśniową atmosferę. Wesoło przedstawione niektóre wątki spektaklu, zapewniają dobrą zabawę.

Wydarzenie na fb https://www.facebook.com/events/244934252861360/
Jak zawsze o godzinie. 17.00. 23 października (wtorek) 2018
Wstęp wolny

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.