Wiadomości z Garwolina

Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

Dodano:
garwolin - Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy

11 października br., po godzinie 17:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie, otrzymał informację o nietrzeźwym kierowcy forda, który został ujęty przez innych uczestników ruchu drogowego. W rejon miejscowości Nowy Kębłów natychmiast skierowano policjantów z Posterunku Policji w Żelechowie.

52-latek miał trudności z utrzymaniem prostego toru jazdy. To niepewne zachowanie na drodze wzbudziło czujność młodych mężczyzn, którzy jechali dwoma samochodami przed i za pojazdem. Podejrzewając, że kierowca może być pijany, postanowili nie dopuścić do dalszej jazdy i zatrzymać pojazd w tz. ”kleszcze”. Natychmiast zabrali mężczyźnie kluczyki i powiadomili Policję. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie 52-latka.

Mieszkańcowi gminy Borowie funkcjonariusze zatrzymali prawo jazdy. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnego kierowcy zajmie się sąd.

Dzięki odwadze i wzorowej postawie obywatelskiej młodych mężczyzn z powiatu garwolińskiego i ryckiego, kolejny nietrzeźwy kierujący został wyeliminowany z ruchu.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

kolega (, #IP e16621cab2) Odpowiedz

konfidenci POlicyjni w akcji. teraz gościu co go zatrzymali powinien podać ich do sądu i zażądać odszkodowania. Od takich akcji to jest POlicja a nie jakieś łebki

Zatrzymanie (, #IP db65c4659d) Odpowiedz

kolego pytanko w kwestii formalnej- chciałbyś aby ten pijak za kółkiem spotkał na drodze kogoś z twoich najbliższych???

(, #IP 6fc7d92f28) Odpowiedz

jakby zabił jakieś dziecko na drodze wtedy byś pisał człowieku że nikt nie zareagował.Pijanych kierowców z miejsca każdy powinien zatrzymywać.czasy komuny się skończyły żeby po pijaku jeździć!

kolega (, #IP 51ec64bb76) Odpowiedz

ale nie zabił

Realista (, #IP 4677dcec5d) Odpowiedz

Lepiej milczeć i udawać głupiego niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.....

kolega (, #IP fcf52f2c80) Odpowiedz

cóż, mogłeś milczeć

polo (, #IP 6bf2d50fbc) Odpowiedz

brawo zero tolerancji dla pijakow za kierownica

toldi (, #IP 0a8d767fe6) Odpowiedz

ORMO wraca, pewnie dziadziuś był działaczem. Propaganda jak za PRLu.

Dadek (, #IP 266bff41e3) Odpowiedz

Ciekawe jak by potrącił kokoś z twojej rodziny

kolega (, #IP fcf52f2c80) Odpowiedz

ale nie potrącił

pan cogioto (, #IP b8ac633f85) Odpowiedz

bo go w porę powstrzymali