Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Przyłęku. 6 osób trafiło do szpitala

Dodano:
garwolin - Wypadek w Przyłęku. 6 osób trafiło do szpitala

W sobotę 13 października w miejscowości Przyłęk doszło do zderzenia osobowego hyundaia i volkswagena touarega. Aż 6 osób trafiło do szpitala.

- Zgłoszenie o zdarzeniu w Przyłęku otrzymaliśmy o 16.35. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 49-letnia kobieta kierująca samochodem marki Hyundai, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu VW Tuareg, którym kierował 37-letni mężczyzna. W wyniku zdarzenia kierowcy, jak i po dwoje pasażerów z pojazdów z ogólnymi obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Po udzieleniu pomocy, 3 osoby zostało wypisane do domu, a 3 zastały w szpitalu. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Sobolew - informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 9554b7c430) Odpowiedz

Nie Przyłęk tylko Kownacica

(, #IP 00af977ff1) Odpowiedz

Chyba należy się sprostowanie bo owce skrzyżowanie nie znajduje się w miejscowości Przyłęk. Gdzie jeszcze do tej miejscowości?