Wiadomości z Garwolina

Zderzenie samochodu osobowego i motocykla. Dwie osoby w szpitalu

Dodano:
garwolin - Zderzenie samochodu osobowego i motocykla. Dwie osoby w szpitalu

W niedzielę 14 października w Trzciance zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Do szpitala trafił kierujący motocyklem i pasażerka jednośladu.

- Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 15.14. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 56-letni mężczyzna kierujący samochodem marki Honda dokonujący manewru skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z przeciwnego kierunku i doprowadził do zderzenia z motocyklem marki Honda, którym kierował 31-letni mężczyzna. Kierujący motocyklem jak i pasażerka jednośladu trafili do szpitala. Kobieta po udzieleniu pomocy została wypisana do domu, mężczyzna wypisał się ze szpitala na własne żądanie. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Wilga – informuje asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

Do zdarzenia oprócz policji przyjechały jeszcze dwie jednostki PSP Garwolin, OSP Wilga, OSP Rębków, OSP w Trzciance i dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Zdjęcia: OSP Wilga

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.