Wiadomości z Garwolina

Zmiana siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 10. Zamiast w Urzędzie Pracy, mieszkańcy zagłosują w LO na Długiej

Dodano:
garwolin - Zmiana siedziby Obwodowej Komisji Wyborczej nr 10. Zamiast w Urzędzie Pracy, mieszkańcy zagłosują w LO na Długiej

Zmianie uległa siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 10 w Garwolinie. Dotychczasowa siedziba komisji mieszcząca się w Powiatowym Urzędzie Pracy została przeniesiona do Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie ul. Długa 35.

Zgodnie z Uchwałą Nr LVII/315/2018 Rady Miasta Garwolina z dnia 28 marca 2018 roku w sprawie podziału miasta Garwolin na stałe obwody głosowania, ustalenia ich numerów, granic oraz siedzib obwodowych komisji wyborczych (Dz.Urz.Woj.Maz. z 2018 roku, poz. 3675) zmianie uległa siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej Nr 10 w Garwolinie. Dotychczasowa siedziba komisji mieszcząca się w Powiatowym Urzędzie Pracy została przeniesiona do Liceum Ogólnokształcącego w Garwolinie ul. Długa 35.

Poniższe obwieszczenie Burmistrza Garwolina przedstawia aktualny podział obwodów głosowania wraz z podaniem siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych. Urzędnicy proszą o zapoznanie się z wykazem ulic mieszczących się w poszczególnych obwodach oraz wyznaczonych siedzibach Obwodowych Komisji Wyborczych.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.