Rozrywka | Kultura Garwolin

Warsztaty florystyczne Ogród w słoju

Dodano:
garwolin - Warsztaty florystyczne Ogród w słoju

Lubisz otaczać się roślinnością i układać kwiatowe kompozycje? Nowoczesny design to Twój styl? Centrum Sportu i Kultury ma propozycję idealną dla Ciebie! Zamknij ogród w szkle i ciesz się zieloną roślinnością przez cały rok! Zapisz się na warsztaty!

Ogród lub las w słoju to modna dekoracja dla każdego wnętrza, zarówno do domu, jak i do biura. Sprawdzi się także jako prezent. Rośliny zamknięte w szkle nie wymagają zbyt dużej pielęgnacji, a wyglądają pięknie przez cały rok. Taką kompozycję można wykonać samodzielnie według własnego pomysłu, doskonale się przy tym bawiąc.

Podczas warsztatów prowadzonych przez florystkę uczestnicy nauczą się jak stworzyć i pielęgnować tak niezwykłą kompozycję. Każdy będzie miał do dyspozycji słój, rośliny i wszystkie niezbędne materiały, a także porady profesjonalisty.

Warsztaty są przeznaczone dla osób dorosłych. Odbędą się 22 listopada 2018 r. o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej Pływalni Miejskiej „Garwolanka”.

Zapisy w sekretariacie CSiK tel.: (25) 682-20-51

Warsztaty florystyczne „Ogród w słoju”

22 listopada, godzina 18:00


sala konferencyjna Pływalni Miejskiej „Garwolanka”

cena: 50 zł

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.