Rozrywka | Kultura Garwolin

Pasowanie na przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Bajkowa Kraina w Sulbinach

Dodano:
garwolin - Pasowanie na przedszkolaka w Publicznym Przedszkolu Bajkowa Kraina w Sulbinach

Dzień 25 października 2018r. pozostanie na długo w pamięci dzieci z grup: Krasnale i Smerfy oraz ich rodziców. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka.

Dyrektor PP w Sulbinach Renata Janisiewicz powitała uroczyście gości i zaprosiła do części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

REKLAMA:


Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz książeczkę. Po występie nie mogło zabraknąć także słodkiego poczęstunku.

Wszystkim przedszkolakom raz jeszcze gratulujemy i życzymy samych radosnych i miłych dni spędzonych w przedszkolu.

Dorota Wachnicka, opr. AS

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 6

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.