Wiadomości z Garwolina

Przez 10 dni w Garwolinie przybyło 30 wyborców

Dodano:
garwolin - Przez 10 dni w Garwolinie przybyło 30 wyborców

Burmistrz miasta Garwolin wydał pozytywne decyzje 30 osobom, które chciały być dopisane do rejestru wyborców. Nowi wyborcy dołączyli do rejestru między 22 a 31 października.

- W okresie od 22 do 31 października 2018r. Do rejestru wyborów dopisano 30 osób, z czego 24 osoby, które dokonały meldunku na pobyt stały oraz 6 osób, które złożyły wnioski umotywowane tym, iż zamieszkują na terenie miasta -  informuje sekretarz miasta Cezary Tudek.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

moj wybor (, #IP 1bb1fdd4a0) Odpowiedz

W niedzielę 4 października,jak większość mieszkańców Garwolina,pójdę na Wybory,aby oddać swój głos na Burmistrzynię,która będzie zarządzać sprawami mieszkańców miasta,przez najbliższe 5 lat.Decyzję o tym,komu zaufam,podjąłem juz dawno;w niedzielę potwierdzę to tylko na wyborczej kartce. Nie zdradzę,której z Pań zaufałem,ale dlaczego Jej zaufałem,już mogę powiedzieć. Kampania wyborcza,wyjątkowo długa jak na ten rodzaj wyborów,pokazała, że obie Panie mają niespotykaną determinację do objęcia urzędu.I robiły to w bardzo różny sposób. Można to w skrócie określić słowami: z jednej strony “Działamy”,z przeciwnej :“Dużo gadamy”. Mnie przekonał spokój,odpowiedzialność,kultura osobista i klasa, jednej z Pań. Potrafiła bez negatywnego przekazu przedstawić merytoryczną,możliwą do realizacji,wizję rozwoju miasta. W opozycji do takiej kampanii,stał przekaz drugiej strony. Jestem uzytkownikiem FB,czytam informacje z lokalnych portali internetowych,ale chyba nie tylko mnie,zaczęła dokuczać ilość i nachalność wpisów oraz komentarzy zwolenników jednej z kandydatek. Trudno zaakceptować ich poziom merytoryczny i intelektualny, wielokrotnie na pograniczu dobrego smaku i wiarygodności.Nie przekonała mnie więc ilośc tzw.lajków i udostępnień,bo to nie jest miara stopnia przydatności do pracy dla mieszkańców miasta.Trudno mi zrozumieć,dlaczego posłużono się wątpliwymi danymi o wykorzystaniu srodków unijnych,które zaprzeczają pozyskanym przy udziale posła na Sejm,dotacjom. Kandydatka,którą popieram nie musi wspierać się wysoko postawionymi prominentnymi politykami krajowymi,którzy przyjeżdzają do nas czarnymi limuzynami.Przyjeżdżają,aby wesprzeć teorię o konieczności współpracy wszystkich szczebli samorządu z władzą centralną.Kandydatka,którą popieram jest niezależna politycznie,jest reprezentantką lokalnej społeczności,jest daleka od koneksji i uzależnień politycznych.Kandydatka,którą popieram,będzie przez całą swą 5 letnią kandencję realizować swe zamierzenia w Garwolinie.Jestem pewien,że nie skusi Ją żadna zagraniczna misja. Taka postawa gwarantuje uczciwą i merytoryczną pracę dla naszego miasta. Wiem,jak niewiele liczy sie głos szarego mieszkańca w konfrontacji z głosem przegranej w I turze kandydatki czy innych ważnych lokalnych osobistości. Ale mój głos jest szczery i niezależny.

kandydatka (, #IP 3c61a20934) Odpowiedz

twoja kandydatka spotka się z piekłem mieszkańców , radnych i zainteresowanych . Ta marzenka to jak popatrzyłem to zdatna kapustę w beczce deptać , akurat pora .

tia (, #IP 3c61a20934) Odpowiedz

po wyborach to zobaczysz jaka będzie uparta jaka zołza rozdarta i zwyczajnie jest obleśna

Eksperci (, #IP 69ad1525f3) Odpowiedz

Ot i się odezwali... W Garwolinie 13463 uprawnionych do głosowania. 30 osób to ok. 0,2%. Faktycznie! Ruch kontroli wyborów konieczny, władza miejska zataja coś i ściąga słupy i PiS kręci i też słupy ściąga.

a co ze śmieciami? (, #IP db30a94cb9) Odpowiedz

Czy za dopisaniem do spisu wyborców poszły deklaracje śmieciowe? Czy te osoby będą płaciły za śmieci czy tylko tu zamieszkają na nasz koszt?

ciekawe II (, #IP bd4e7184a9) Odpowiedz

a i jeszcze ciekawe ile osób melduje sie na stałe w ciągu roku

ciekawe (, #IP bd4e7184a9) Odpowiedz

panie redaktorze, ponieważ poruszony temat jest intrygujący, bardzo prosimy o wyciągnięcie z UM informacji ilu osobom burmistrz zezwolił na dopisanie się do rejestru wyborców przed I turą wyborów

Ups (, #IP bd4e7184a9) Odpowiedz

Wydało się...? To tak się wygrywa wybory w Garwolinie? Dorobic wyborców najłatwiej?

RKW (, #IP bd4e7184a9) Odpowiedz

Ruch Kontroli Wyborów konieczny w Garwolinie. Władzy sie wydaje, że jest dziedziczna i bezkarna?

Oooo! (, #IP bd4e7184a9) Odpowiedz

To ciekawe, az tak się boją w UM wyniku wyborów?

(, #IP 1b35b22415) Odpowiedz

czyżby prawi i sprawiedliwi z całego powiatu się przemeldowali

puknij sie w czolo (, #IP eb2daa0609) Odpowiedz

Myślisz że burmistrz dałby zgodę wyborcom pis na dopisanie się do listy wyborców?? Wiadomo że szuka poplecznikow bo niechybne się zbliża. Daje ciała na całej linii. Rada z jego strony ma już spore pęknięcia w fundamencie :)