Ciekawe tematy z Garwolina

Policja poszukuje świadków potrącenia rowerzysty

Dodano:
garwolin - Policja poszukuje świadków potrącenia rowerzysty

Komenda Powiatowa Policji w Garwolinie poszukuje świadków zdarzenia do którego doszło 27 października 2018r na ul. Trakt Lwowski (Garwolin Północ) w Garwolinie.

W dniu 28 października 2018r. do Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie zgłosił się 72-letni mężczyzna i złożył zawiadomienie, o tym że w dniu 27 października 2018r. podczas przeprowadzania roweru przez przejście dla pieszych na ul. Trakt Lwowski - w rejonie węzła Garwolin Północ, kierowca motocykla najechał na tylne koło roweru, w wyniku czego mężczyzna upadł na ziemię.

W dniu zdarzenia osoby biorące w nim udział doszły do porozumienia bez udziału policji, a starszy mężczyzna został odwieziony do domu przez ojca motocyklisty. W dniu 28 października 2018r. okazało się 72-latek posiada obrażenia i zgłosił sprawę na policję.

-  Prosimy wszystkie osoby będące bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia lub posiadające istotne informacje z nim związane o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Garwolinie pod nr tel. 25-684-02-00 lub 997
– mówi asp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.