Garwolin Sport

Dobry start Bartka Lakusa

Dodano:
garwolin - Dobry start Bartka Lakusa

20 października 2018 roku w Warszawie odbyła się pierwsza runda eliminacji zawodów pływackich w ramach programu ,,Od Młodzika do Olimpjiczyka”. W zawodach na olimpijskiej pływalni Uniwersytetu Medycznego, wzięła udział reprezentacja UKS ,,Delfin” Garwolin z roczników 2007/06/05. -To był udany start na rozpoczęcie sezonu pływackiego 2018/19”- ocenia trener Waldemar Makowski.

Bartek Lakus zajmując III miejsce na dystansie 100m stylem motylkowym poprawił własny rekord powiatu aż o 6 sekund. Do grona posiadaczy nowych rekordów dołączyli również: Stanisław Siwek na dystansie 100 m stylem dowolnym i Filip Zalewski na dystansie 100 m stylem klasycznym.

Resztę prezentacji stanowili: Julia Karczmarczyk, Jagoda Jonak, Klaudia Ulinowicz, Oliwia Jędrzejewska, Jan Wojciechowski i Maciej Gontarz.

REKLAMA:Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.