Rozrywka | Kultura Garwolin

Przedszkolaki i Alpaki

Dodano:
garwolin - Przedszkolaki i Alpaki

W piątek 12 października dzieci z dwóch grup 4 - latków oraz 4 i 5 - latków z Publicznego Przedszkola „Leśne Skrzaty” w Michałówce, wyruszyły na wycieczkę do „Zagrody Alpaki” w Woli Miastkowskiej. Po przybyciu na miejsce na przedszkolaki czekały Alpaki – niezwykłe zwierzaki, które przytulały i karmiły.

Przedszkolaki zgłębiły również tajniki procesu przetwarzania i wykorzystania wełny – skarbu Alpak. Tego dnia na dzieci czekały także inne ciekawe atrakcje m. in.: labirynt w kukurydzy, plac zabaw, zabawy z animatorami.

Przedszkolaki wykonały również prace plastyczne i zjadły pyszną kiełbaskę z grilla. To niezwykłe spotkanie dostarczyło wszystkim wiele radości. 

- Serdecznie dziękujemy za wspaniałą zabawę i mile spędzony czas – mówią zgodnie organizatorzy wyjazdu.

/oprac. Publiczne Przedszkole „Leśne Skrzaty” - S.P./

REKLAMA:

Odwiedź nas na facebooku

Galeria 7

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.