Rozrywka | Kultura Garwolin

Żelechów zaprasza na II Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy - Gala Oskarów 2018

Dodano:
garwolin - Żelechów zaprasza na II Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy - Gala Oskarów 2018

W tym roku już po raz drugi w Żelechowie organizowany jest Bezalkoholowy Bal Andrzejkowy. Młodzież udowodni, że alkohol nie jest wyznacznikiem dobrej zabawy.

Impreza została zaplanowana na 24 listopada 2018r w sali „Łabędzi Dwór” przy ulicy Pułaskiego 20 w Żelechowie. Organizatorami są Urząd Miejski w Żelechowie oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży wraz ze swoim asystentem i rodzicami. Bal rozpocznie się o godzinie 18.00 i potrwa do późnych godzin nocnych. Celem imprezy jest przede wszystkim wspólna dobra zabawa, integracja, ale także propagowanie trzeźwości wśród młodzieży.

 Uczestników czeka niezapomniana noc pełna wrażeń. „Łabędzi Dwór” tej nocy będzie miejscem do dobrej zabawy, które udostępnił Andrzej Brych, ale także tym, gdzie można poznać nowych, ciekawych ludzi. Każdy ma szansę wygrać nagrodę główną, którą jest rower, ale także vouchery na zabiegi kosmetyczne, tankowanie auta i wiele innych wartościowych nagród. Jedyne co trzeba zrobić to wziąć udział w zabawach prowadzonych przez wodzireja Fantomasza z Białej Podlaskiej.

REKLAMA:


Bilety w cenie 25 zł będzie można nabyć od 5 do 20 listopada (lub do ich wyczerpania). Wejściówki dostępne będą w sklepie kosmetycznym przy ul.Rynek1 (naprzeciwko fontanny) w godzinach otwarcia sklepu. Więcej informacji - ks.Leszek Mućka  508-979-791.

Film z balu z zeszłego roku


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.