Garwolin Sport

VII edycja GLH Futsal o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew (wideo)

Dodano:
garwolin - VII edycja GLH Futsal o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew (wideo)

25 listopada rusza siódma edycja GLH Futsal o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew. Rozgrywki cieszą się bardzo dużą popularnością kibiców i drużyn. Zapisy tylko do18 listopada.

- W tym roku o Puchar Wójta Gminy Łaskarzew zagramy już po raz siódmy. Z roku na rok staramy się urozmaicać te rozgrywki. Wywiady z zawodnikami, zdjęcia, filmiki, piątka kolejki to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowaliśmy. Warto zagrać w GLH bo obficie nagradzamy wszystkich uczestników. Każda drużyna otrzymuje ciekawe nagrody a nagród indywidualnych rozdajemy najwięcej. W tym toku nagrodą główną będzie komplet koszulek dla mistrza. Dodatkowo przekażemy w drodze losowania drugi komplet koszulek dla jednej z drużyn, które nie zdobędą głównego tytułu. Może się wiec zdarzy, że nawet drużyna z ostatniego miejsca wyjedzie od nas z taką nagrodą. Mecze rozgrywać będziemy w hali sportowej w Woli Łaskarzewskiej głownie w niedzielę w godzinach 10.00-15.00 – mówi główny organizator wydarzenia Filip Rutkowski.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.