Wiadomości z Garwolina

Bogumiła Głaszczka wójtem gminy Wilga

Dodano:
garwolin - Bogumiła Głaszczka wójtem gminy Wilga

Według nieoficjalnych danych wójtem gminy Wilga została Bogumiła Głaszczka, która w II turze pokonała dotychczasowego przewodniczącego rady gminy Wilga Jacka Piesiewicza.

Według nieoficjalnych danych Bogumiła Głaszczka zdobyła aż 1399 głosów, a Jacek Piesiewicz 740. To ogromna przewaga aż 65% kandydatki z KWW Bogumiły Głaszczki. Natomiast kandydat KW Nowa Perspektywa zdobył tylko 35% głosów.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

bu (, #IP 5d7dd03040) Odpowiedz

Bardzo dobrze, że Pani Głaszczka została Wójtem, Pan Piesiewicz niech wraca do sadu i do szkoły. Pani Głaszczka po pierwsze ma wiedze odnośnie struktury urzędu jako sekratarz przy obibokach (Chychłowski) nie mogła rozwinąć skrzydeł teraz ma pole do działania :)

(, #IP bbe735c1fc) Odpowiedz

Pole to ona ma ale do zaorania. JAkby ta kobieta miała do czegokolwiek predyspozycje to urząd działałby inaczej pod nieobecność wójta. Jeśli miałaby wogóle jakąkolwiek wiedzę o funkcjonowaniu urzędu i - tym bardziej - gminy, to już dawno gmina nie byłaby taką dziurą. A tak to cwano zawsze mogła zwalać winę na innych. Niestety - takim osobom nie jestem w stanie zaufać!