Wiadomości z Garwolina

Nielegalne papierosy w Łaskarzewie

Dodano:
garwolin - Nielegalne papierosy w Łaskarzewie

Garwolińscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie, zabezpieczyli papierosy bez znaków polskiej akcyzy skarbowej. Funkcjonariusze zatrzymali również mężczyznę, posiadającego te wyroby. Grozi mu wysoka grzywna i do 3 lat więzienia.

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością gospodarczą z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wspólnie z funkcjonariuszami Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie, w poniedziałek zabezpieczyli znaczną ilość papierosów bez znaków polskiej akcyzy skarbowej. Wyroby te znajdowały się  w pomieszczeniach mieszkalnych i gospodarczych na terenie prywatnej posesji w Łaskarzewie. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 1900  paczek papierosów. Wartość uszczuplenia majątkowego na szkodę skarbu państwa w związku z niezapłaconymi podatkami wynosi ponad 40 tys. zł.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 68-latek odpowie za posiadanie wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

haha (, #IP fd6973e76a) Odpowiedz

łapac serbow nierobow uhaha

bardzo dobrze , niech też w końcu wezmą się za tego dilera z ul. Szkolnej (pod nosem Policji) (, #IP 79a9f0a751) Odpowiedz

(, #IP f6d86e77df) Odpowiedz

Idzie zima trzeba palić :)

(, #IP f9d3bd4294) Odpowiedz

I bardzo dobrze. Niech służby się wezmą jeszcze za tych z okolic np Parysowa

I znów w Łaskarzewie......... (, #IP 23069648df) Odpowiedz