Kronika policyjna, interwencje straży pożarnej z Garwolina

Interwencje do dnia 04-11-2018r.

Dodano:

29 października

Garwolin
Policjanci z OPI KPP Garwolin zatrzymali 22-letniego mężczyznę, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Garwolinie, celem ustalenia miejsca pobytu do celów prawnych oraz do odbycia zastępczej kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym.

30 października

Garwolin, ul. Kościuszki
Nieznany mężczyzna umyślnie uszkodził drzwi wejściowe do salonu. Uszkodzeniu uległ ogranicznik otwarcia drzwi, zawiasy oraz framuga ściany. Trwają czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

Wola Życka
Kierowca osobowego opla, zjechał z drogi, dachował oraz uderzył w ogrodzenie posesji. Jak się okazało M.M., lat 31 zam. pow. Garwolin, znajdował się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 1,78 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

31 października

Maciejowice
Policjanci z PP Maciejowice zatrzymali A.L., lat 57 zam. pow. Garwolin, który kierował samochodem osobowym marki Renault Clio, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 0,86 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Wola Żelechowska, godz. 16:58
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 41-letni mężczyzna (trzeźwy), na prostym odcinku drogi w terenie niezabudowanym w miejscu nieoświetlonym, kierując samochodem ciężarowym marki DAF z cysterną, potrącił jadącego w tym samym kierunku nieoświetlonego 86-letniego rowerzystę. W wyniku zdarzenia pomimo podjętej reanimacji rowerzysta zmarł na miejscu. Postępowanie prowadzą policjanci z  KPP Garwolin.

Garwolin
Policjanci OPI KPP Garwolin u mężczyzn w wieku 33 i 35-lat ujawnili po woreczku z zapięciem strunowym, w których znajdowała się marihuana. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

REKLAMA:


2 listopada

Lipówki
Kierowca osobowego VW doprowadził do kolizji drogowej z osobową skodą. Jak się okazało D.W., lat 23 zam. pow. Garwolin, znajdował się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,41 promila alkoholu w wydychanym powietrzu oraz posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Pilawa.

Stary Pilczyn, godz. 16:19
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 16-letni chłopiec kierując skuterem Yamaha na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Mercedes, którym kierował 36-letnia kobieta. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący jednośladem i został hospitalizowany w szpitalu. Kierująca pojazdem trzeźwa. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew.

Garwolin
Policjanci z KPP Garwolin, zatrzymali M.W., lat 41 zam. pow. Lipno, który kierował samochodem osobowym marki Fiat Cinquecento, znajdując się w stanie nietrzeźwości - wynoszącym 2,94 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

3 listopada

Nowy Puznów, godz. 13:35
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 24-letni mężczyzna, wykonujący manewr cofania z posesji samochodem marki Volvo, potrącił przejeżdżającą 68-letnią rowerzystkę. Kierujący udzielił pomocy poszkodowanej. Pokrzywdzona przewieziona do szpitala, pozostała hospitalizowana. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

4 listopada

Maciejowice
Policjanci z WRD KPP Garwolin zatrzymali P.R., lat 29 zam. pow. Garwolin, który kierował motocyklem Yamaha, nie stosując się do wyroku sądowego zakazu prowadzenia pojazdów. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Maciejowice.

Korytnica, DK 17, godz. 18:12
Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że przy padającej mżawce w porze nocnej na prostym odcinku remontowanej drogi DK 17 w terenie niezabudowanym 36-letni mężczyzna, kierując ciągnikiem siodłowym marki MAN wykonując manewr skrętu w lewo przejechał zjazd z drogi i zatrzymał pojazd na wysepce przystanku autobusowego. Pojazd ciężarowy częściowo znajdował się na jezdni. Najechał na niego 71-letni mężczyzna, który kierował osobowym oplem. Do szpitala trafiła 70-letnia pasażerka opla i po udzieleniu pomocy medycznej na własna prośbę opuściła szpital. Kierowcy trzeźwi. Postępowanie prowadza policjanci z PP Trojanów.

W minionym tygodniu policjanci z powiatu garwolińskiego przeprowadzili 238 interwencji, odnotowali 30 kolizji i 4 wypadki drogowe. Policjanci z garwolińskiej drogówki w minionym tygodniu zatrzymali 4 prawa jazdy, za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym.


Dziękuję za umieszczenie na swoich stronach pomocy o poszukiwaniu świadków. Mężczyzna kierujący motocyklem sam zgłosił się do KPP Garwolin.

Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.