Wiadomości z Garwolina

16-latek na skuterze wpadł pod samochód

Dodano:
garwolin - 16-latek na skuterze wpadł pod samochód

W piątek 2 listopad w miejscowości Stary Pilczyn 16-latek kierujący skuterem, stracił panowanie nad pojazdem przez co wjechał pod samochód marki Mercedes prowadzony przez 36-letnią kobietę.

- Informacje o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 16.19. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 16-letni chłopiec kierujący skuterem Yamaha na łuku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, w wyniku czego zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie doszło do zderzenia z jadącym w przeciwnym kierunku pojazdem marki Mercedes, którym kierował 36-letnia kobieta. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał kierujący jednośladem i został hospitalizowany w szpitalu. Kierująca pojazdem trzeźwa. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Łaskarzew – informuje sp. szt. Marek Kapusta, rzecznik prasowy KPP w Garwolinie.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.