Wiadomości z Garwolina

Wypadek w Borowiu. Jedna osoba w szpitalu

Dodano:
garwolin - Wypadek w Borowiu. Jedna osoba w szpitalu

W poniedziałek 5 listopada w Borowiu zderzyły się dwa pojazdy – opel i audi, w wyniku czego jedna osoba trafiła do szpitala.

- Zgłoszenie o zdarzeniu w Borowiu na ulicy Garwolińskiej otrzymaliśmy o 13.36. Ze wstępnych ustaleń policjantów obecnych na miejscu zdarzenia wynika, że 33-letni mężczyzna, kierujący samochodem dostawczym marki Opel, nie zachował należytej odległości od poprzedzającego pojazdu i na jechał na tył samochodu marki Audi, którym kierował 46-letni mężczyzna. Pojazd Audi zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby umożliwić przejście pieszej. Na skutek zderzenia pojazdów obrażeń ciała doznała 47-letnia pasażerka samochodu Audi, która została przewieziona do szpitala. Kierujący trzeźwi. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin – informuje asp. szt. Marek Kapusta.

zdjęcie: archiwum KG

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.