Wiadomości z Garwolina

11 listopada będzie można pomóc Oldze Wiśniewskiej

Dodano:
garwolin - 11 listopada będzie można pomóc Oldze Wiśniewskiej

Podczas obchodów odzyskania niepodległości przez Polskę 11 listopada w CSiK w Garwolinie odbędzie się premierowy spektakl w wykonaniu Teatru Rękawiczka „Polska Gęś Zielona” i powtórka z rozrywki w wykonaniu Teatr O! Mamy „Sen nocy letniej”. Podczas spektakli Fundacja „Tętniące Życiem ” i Stowarzyszenie „Calos Cagatos” przeprowadzą zbiórkę charytatywną „Wspieramy Olgę”.

- W ten sposób połączymy świętowanie 100-lecia odzyskania niepodległości wraz z okazaniem wielkiego serca dla Olgi, której po nieszczęśliwym wypadku potrzebna jest intensywna i kosztowna rehabilitacja. Fundacja uruchomiła zbiórkę pieniędzy i można wspomóc Olgę wpłacając na konto Fundacja „Tętniące Życiem ” NR KONTA: 46 9210 0008 0017 9849 2000 0010 z dopiskiem „WSPIERAMY OLGĘ” - mówi Agnieszka – Sadowska Janiec z Fundacji Tętniące Życiem.

REKLAMA:


Olga Wiśniewska ma 29lat. Pochodzi z Garwolina. 20 sierpnia w Parku Praskim w Warszawie uległa poważnemu wypadkowi – na nią i jej 6-miesięczną córeczkę runął konar drzewa. Maleńka Liliana zmarła w szpitalu. Olga ma bardzo rozległe obrażenia. Kobieta walczy o powrót do zdrowia. Potrzebna jest intensywna i kosztowna rehabilitacja.

Dodatkowe informacje na plakacie.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

pełno (, #IP 694ee46387) Odpowiedz

nawet parapety były zajęte

(, #IP 7348310f46) Odpowiedz

I JAK ZWYKLE SALA PUSTA NIE LICZAC DZIALACZY

super przedstawienia i akcja (, #IP a78b2d6de8) Odpowiedz

Było tak dużo osób , że na stojące oglądałam!

(, #IP 407723fb16) Odpowiedz

A właśnie, że sala była wypełniona po brzegi. Byłam i nie miałam się gdzie wcisnąć a akcję też wsparłam.