Ciekawe tematy z Garwolina

Kradną na prywatnych posesjach, w firmach i na placach budowy

Dodano:
garwolin - Kradną na prywatnych posesjach, w firmach i na placach budowy

Policja ujawnia siedem przypadków kradzieży z ubiegłego tygodnia. W jednym przypadku straty wyniosły kilkadziesiąt tysięcy złotych. Złodzieje kradną na placach budowy, w siedzibach firm i na prywatnych posesjach.

W okresie od 2 listopada 2018r do dnia 5 listopada 2018r w Woli Koryckiej Górnej dotychczas nieustalony sprawca, z miejsca budowy wiaduktu, z kontenerów dokonał kradzieży dwóch pomp oraz elektronarzędzi. Poszkodowana firma, oszacowała straty na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Postępowanie w tej sprawie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

5 listopada nieznany sprawca przebywając w budynku firmy w Garwolinie, wykorzystując nieuwagę innych osób będących wewnątrz, dokonał kradzieży koperty, w której znajdowały się pieniądze. Koperta została pozostawiona przez nieuwagę pokrzywdzonego. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

6 listopada w Korytnicy nieznany sprawca ze zbiornika koparki dokonał kradzieży około 160 litrów oleju napędowego oraz innych płynów – oleju hydraulicznego i silnikowego. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

REKLAMA:


Tego samego dnia w Woli Koryckiej Górnej nieznany sprawca, z niezabezpieczonego podnośnika hydraulicznego dokonał kradzieży alternatora. Postępowanie prowadzą policjanci z PP Trojanów.

6 listopada w Garwolinie, na chwilę obecną nieustalona kobieta, wykorzystując nieuwagę osoby prowadzącej firmę, z saszetki dokonała kradzieży pieniędzy w kwocie kilku tysięcy złotych. Postępowanie prowadzą policjanci z KPP Garwolin.

W dniu 6 listopada 2018r. w Łaskarzewie, nieznany sprawca, dokonał kradzieży roweru młodzieżowego marki KROSS HEXAGON 2.0, pozostawionego na nieogrodzonej posesji. Ustaleniem sprawcy kradzieży i odzyskaniem jednośladu zajęli się policjanci z PP Łaskarzew.

9 listopada w Górkach nieznany sprawca, dokonał kradzieży kompresora spalinowego ALTA. Ustaleniami w tej sprawie zajęli się policjanci z  KPP Garwolin.


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

Kradzieże (, #IP 4de264e801) Odpowiedz

Kradli kradną i będą kraść dalej jeśli system placowy będzie się opierał na najniższej krajowej młodocianych przestępców i patologii będzie przybywać. Gdzie wyzysk tam zawsze będzie złodziejstwo i inne struktury jak gangi i mafie.

Człowiek mocnej wiary (, #IP ea08dd73a2) Odpowiedz

Jak zostanie złapany to go zalejcie betonem