Wiadomości z Garwolina

Szkoła Podstawowa w Wilkowyi zbiera dary dla dzieci z Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku

Dodano:
garwolin - Szkoła Podstawowa w Wilkowyi zbiera dary dla dzieci z Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku

Noworodki i niemowlęta do 1 roku życia przebywające w Interwencyjnym Ośrodku Preadopcyjnym w Otwocku potrzebują naszej pomocy. Na rzecz dzieci zbierane są kosmetyki, pieluszki, przedmioty codziennego użytku i jedzenie.

Szkoła Podstawowa w Wilkowyi ogłasza doroczną zbiórkę na szczytny cel. W tym roku wsparcie uzyskają dzieci z Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Mieszkańcami ośrodka są noworodki i niemowlęta do 1 roku życia. Są to dzieci niechciane, pozostawione po urodzeniu w szpitalu, w oknach życia, odebrane rodzicom na skutek interwencji sądu lub policji, przyniesione dobrowolnie przez rodziców.

Co jest potrzebne dzieciom?
Dzieciom potrzebne są: kosmetyki dla niemowląt(emolienty, maści, Bepanten, kremy, oliwki), pampersy, deserki i zupki („Gerberki” od 4 do 8 miesiąca życia), kaszki ryżowe smakowe, ubranka (głównie dla chłopców) 56-86cm, butelki ze smoczkiem(najlepiej antykolkowe), smoczki do butelek Nuby 1 i 2, kocyki, pościele, zabawki od 5 miesiąca do 1 roku życia.

REKLAMA:


Gdzie przywozić dary?
Dary zbierane są na holu szkoły w Wilkowyi w wyznaczonym miejscu. Koordynatorzy akcji mogą przyjechać po dary osobiście (wystarczy zadzwonić).

Do kiedy trwa zbiórka?
Zbiórka potrwa do stycznia 2019r.

Koordynatorami akcji są: Maja Latawiec (605 401 816) i Monika Borkowska (506 456 417).


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.

(, #IP 0ecb1161b8) Odpowiedz

W kazdej szkole powinni zbierac piekna akcja