Wiadomości z Garwolina

WOŚP szuka wolontariuszy

Dodano:
garwolin - WOŚP szuka wolontariuszy

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy coraz bliżej! Gramy do końca świata i o jeden dzień dłużej! Sztab w Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie jak co roku prosi o pomoc wolontariuszy. Chcesz pomóc? Dołącz do nas!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie szuka wolontariuszy. Co zrobić, żeby nim zostać?

1. Zapoznaj się z regulaminem wolontariusza 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Zobacz regulamin)

2. Zgłoś się! Do 3 grudnia CSiK przyjmuje zgłoszenia osób, które chciałyby zostać wolontariuszami. Zarówno od osób indywidualnych, jak i grup szkolnych. W związku z ograniczoną liczbą miejsc każda szkoła może zgłosić 10 wolontariuszy.

Zapisz się w sztabie. Warunkiem zgłoszenia jest wypełnienie ankiety osobowej (ankieta-wolontariusza-27-finalu) i dostarczenie jej osobiście lub pocztą do sztabu. Ankieta musi być podpisana przez wolontariusza lub/i opiekuna. Dodatkowo każdy wolontariusz musi dostarczyć zdjęcie – 800×600 pikseli w formacie jpg. Skany zdjęć nie będą przyjmowane.

Zarejestruj się online. W tym roku, także, można się zarejestrować internetowo poprzez stronę wolontariusze.wosp.org.pl lub wysłać wypełnioną ankietę oraz zdjęcie mailowo na adres: amikulska@csik.garwolin.pl

4. W ankiecie uzupełnij bardzo czytelnie każdą wskazaną rubrykę. Drogą elektroniczną/telefoniczną będą przesyłane najważniejsze informacje dotyczące finału WOŚP. (koniecznie wpisz adres e-mail i numer telefonu!)

5. Po zarejestrowaniu każdy wolontariusz będzie musiał do 10 grudnia podpisać specjalne oświadczenie i zobowiązanie. W przypadku wolontariuszy niepełnoletnich (którzy nie ukończyli 18 lat) przez ich rodziców lub opiekunów prawnych. Oświadczenia należy podpisać w siedzibie sztabu.

6. Identyfikatory, puszki z banderolami oraz serduszka będzie można odebrać w siedzibie sztabu. Termin zostanie podany na stronie internetowej www.csik.garwolin.pl oraz na profilu facebookowym – www.facebook.com/csikgarwolin

7. Wolontariusze oddają zaplombowane puszki w dniu finału w miejscu wskazanym przez szefa sztabu.

Kontakt dla wolontariuszy i opiekunów: amikulska@csik.garwolin.pl

Kontakt z szefem sztabu: amikulska@csik.garwolin.pl, tel. 511 007 536

ZAREJESTRUJ SIĘ! https://sztaby.wosp.org.pl/doc

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.