Rozrywka | Kultura Garwolin

Spotkanie z podróżniczką Anną Jaklewicz

Dodano:
garwolin - Spotkanie z podróżniczką Anną Jaklewicz

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zaprasza serdecznie na spotkanie autorskie z Anną Jaklewicz - podróżniczką, archeolożką i autorką książek podróżniczych dotyczących Azji.

Anna Jaklewicz jest autorką książek: „Niebo w kolorze indygo. Chiny z dala od wielkiego miasta” i  "Indonezja. Po drugiej stronie raju”.

„Niebo w kolorze indygo. Chiny z dala od wielkiego miasta” to opowieść o podróży przez południe Chin. Książka ta prezentuje Państwo Środka z mało znanej strony, przybliżając jego barwną kulturę. "Indonezja. Po drugiej stronie raju” jest relacją z samotnej, dziewięciomiesięcznej podróży po Indonezji. Książka ta otrzymała Magellana- wyróżnienie Magazynu Literackiego Książki w kategorii „reportażowa książka roku” oraz wyróżnienie w kategorii „podróżnicza książka roku" Festiwalu Sztuki Mediów MEDIATRAVEL.

Spotkanie odbędzie się w dniu 14 grudnia 2018r. o godzinie 10.00.
Zapisy do dnia 30 listopada 2018r - Liczba miejsc ograniczona Więcej informacji można uzyskać w bibliotece, oraz pod numerem telefonu 25 682 24 21 w. 24.

REKLAMA:
Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.