Ciekawe tematy z Garwolina

42 naruszenia w ruchu drogowym ujawnili policjanci podczas działań NURD

Dodano:
garwolin - 42 naruszenia w ruchu drogowym ujawnili policjanci podczas działań NURD

W czwartek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Garwolinie wzięli udział w krajowych działaniach „NURD”- Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego. W godzinach: 6.00-24.00 szczególnym nadzorem objęci zostali piesi i rowerzyści. Policjanci ujawnili aż 42 naruszenia w ruchu drogowym.

Przez cały dzień 45 policjantów bacznie przyglądało się pieszym i kierowcom łamiącym przepisy. W tym dniu policjanci ujawnili 42 naruszenia w ruchu drogowym. W trzech przypadkach funkcjonariusze reagowali na wykroczenia popełnione przez rowerzystów, 4 przez pieszych, a aż 35 razy sprawcami wykroczeń okazali się kierowcy pojazdów.

Czwartkowe działania przypomniały zarówno kierowcom jak i pieszym jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze. Warto pamiętać, że uważać musi każdy- czy to pieszy, czy rowerzysta czy kierowca. Każdy z nas ma wpływ na bezpieczeństwo.

REKLAMA:


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.