Rozrywka | Kultura Garwolin

Jaś i Małgosia odnaleźli się w dworku w Miętnem

Dodano:
garwolin - Jaś i Małgosia odnaleźli się w dworku w Miętnem

Rodzeństwo – Jaś i Małgosia –zgubiło się w gęstym lesie. Błądząc natrafili na niezwykłą chatkę w dworku w Miętnem, która od podłogi aż po dach była zbudowana ze wspaniałych słodkości. Jak potoczyła się dalej ich historia ?

Powiatowe Centrum Kultury i Promocji w Miętnem zaprosiło najmłodszych odbiorców kultury do dworku na teatralne przedstawienie adaptacji jednej ze znanych baśni braci Grimm o Jasiu i Małgosi.

Wspaniałe, kolorowe widowisko teatralne, które uczy, że jedzenie słodyczy w nadmiarze szkodzi i jest zgubne dla zdrowia. Interaktywny charakter przedstawienia wpajał dzieciom zasady zdrowego odżywiania, a także zwracał uwagę na dobre nawyki w codziennej diecie.  Tak jak każda baśń, tak i ta skończyła się szczęśliwie. Jaś i Małgosia wybrnęli z opałów, a Baba Jaga dostała za swoje.

REKLAMA:


Celem spotkań najmłodszych z teatrem jest przede wszystkim edukacja teatralna i dobra zabawa. Teatr przygotowuje widza do pracy intelektualnej, pobudza ciekawość i jest bardzo ważnym elementem edukacji. Może zaspokoić potrzeby psychiczne dziecka i odgrywać niezwykle istotną rolę w kształtowaniu jego osobowości.

Doświadczenie teatru przez najmłodszych to nie tylko bycie widzem. To również zabawy teatralne, w których dziecko staje się aktorem.

Kolejne przedstawienie teatralne odbędzie się 6 grudnia 2018 (czwartek) o godz. 17.00. Szczegóły na www.dworekmietne.pl

Wstęp wolny


Odwiedź nas na facebooku

Galeria 66

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.