Rozrywka | Kultura Garwolin

Mikołajki w dworku w Miętnem

Dodano:
garwolin - Mikołajki w dworku w Miętnem

Ktoś będzie chciał zepsuć święta innym. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć na czas, aby ten mógł każde dziecko obdarować upominkiem? Dowiecie się tego w "Mikołajki" 6 grudnia w Powiatowym Centrum Kultury i Promocji w Miętnem. Wstęp wolny.

Tym razem teatr dla małego widza przedstawi historię małego chłopczyk o imieniu Mikołajek, który wyczekuje nadejścia Świąt Bożego Narodzenia i Mikołaja. Ale nie każdy lubi ten zimowy czas. Ktoś będzie chciał zepsuć święta innym. Czy Mikołajowi uda się dotrzeć na czas, aby ten mógł każde dziecko obdarować upominkiem? Dowiecie się tego w "Mikołajki" 6 grudnia w dworku w Miętnem!

Celem spotkań najmłodszych z teatrem jest przede wszystkim edukacja teatralna i dobra zabawa. Teatr przygotowuje widza do pracy intelektualnej, pobudza ciekawość i jest bardzo ważnym elementem edukacji. Może zaspokoić potrzeby psychiczne dziecka i odgrywać niezwykle istotną rolę w kształtowaniu jego osobowości.

REKLAMA:


Doświadczenie teatru przez najmłodszych to nie tylko bycie widzem. To również zabawy teatralne, w których dziecko staje się aktorem.

Przedstawienie teatralne odbędzie się 6 grudnia 2018 (czwartek) o godz. 17.00 w dworku w Miętnem.

Wstęp wolny


Odwiedź nas na facebooku

Waszym zdaniem

Redakcja serwisu "Kurier Garwoliński" nie odpowiada za żadne działania Czytelników niezgodne z prawem lub regulaminem, w szczególności za treści zamieszczone w formie komentarzy. Jednocześnie w razie konieczności zastrzega sobie prawo do ich usunięcia, jeśli uznane zostaną za niezgodne z prawem lub regulaminem, a także w sytuacji, gdy uzna to za stosowne.